ماجرای عجیب خواستگاری بازیگر اخراجی ها، کنکوری که باید در گینس ثبت گردد!

به گزارش مجله آزات وب، مهران مدیری شب گذشته در برنامه دورهمی با علیرضا اوسیوند گفت و گو کرد.

ماجرای عجیب خواستگاری بازیگر اخراجی ها، کنکوری که باید در گینس ثبت گردد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، شب گذشته مهران مدیری میزبان علی اوسیوند بازیگر سینما و تلویزیون بود.

اوسیوند درباره کم کاری اش گفت: همواره سعی کردم با انرژی مثبت سر کار بروم، چراکه به کار و عوامل هم منتقل می گردد. اما متاسفانه برخی از دوستان هستند که با دلیل یا بی دلیل از من خوششان نمی آید و تعریف دیگری از بازیگری دارند و از ما استفاده نمی نمایند.

وی اضافه نمود: اصلی ترین عامل این است که کار کم هزینه تر تمام گردد و از کسانی دعوت می نمایند که کمتر دستمزد بدهند، البته تعاریفی است که دوستان از بازیگری دارند. برخی ها معتقد هستند که فقط این ها بازیگر هستند، برایم جالب است که اگر ابتدایی ترین مبانی بازیگری را سوال کنم نمی توانند جواب بدهند.

انتقاد بازیگر اخراجی ها از شرایط بازیگری در ایران

بازیگر اخراجی ها بیان کرد: بعد همین افراد معین می نمایند که شما باید بازی کنید یا خیر و این قشنگ نیست، کار بازیگری کار بی حرمت و ساده ای نیست و نباید شوخی گرفت چراکه بازیگری ریشه در آیین دارد و مقدس است. انگار جریانی خط می دهد حتی مصاحبه ها را دیدم نظرات غیر علمی وحشتناکی می دهند و بازیگری را تعریف می نمایند درصورتی که بازیگری را نمی توان به همین سادگی تعریف کرد چراکه ضمن سادگی بسیار پیچیده است برای اینکه با روان و علم روانشناسی بشری در ارتباط است.

اوسیوند درباره علاقه به بازیگری گفت: من از سال 58در مسجد سلیمان با تئاتر آغاز کردم، راهی تهران شدم. البته 10 بار کنکور دادم که باید در گینس ثبت گردد آموزش عالی از رو رفت و گفت این را قبول کنید (خنده) به خاطر علاقه بسیار به بازیگری کنکور می دادم، اما بلد نبودم انتخاب رشته خوبی داشته باشم و قبولی من طولانی شد.

اوسیوند درباره ازدواج با حمیرا ریاضی گفت: من 10 سال خواستگار همسرم بودم، اما پدر خانم من قبول نمی کرد،کم نیاوردم و البته همسرم هم پای من ایستاد.

وی اضافه نمود: پدر خانمم دوست نداشت من بازیگر باشم، اما نمی دانست دخترش هم آغاز نموده (خنده) البته الان من را دوست دارد.

مدیری گفت: کلا روی عدد10 هستی؛ 10 سال کنکور دادی 10 سال عشق و عاشقی کشیدی 10 ساله میخوای دورهمی بیای!

این بازیگر درباره شرایط سینما گفت: به نظر من سینما فاجعه است، شاید به خاطر اینکه به من کار نمی دهند و شاید به دلیل تحلیل من که گفتم هر کسی جای خودش باشد، به عده ای برخورده است و پنج سالی است کار چشمگیری ننموده ام.

وی اضافه نمود: شاید یک مقداری تقصیر خودم بود و باید روش ام را تغییر می دادم، اما متاسفانه نمی توان خیلی از مسائل را شرح داد، که من چرا کار نمی کنم.

این بازیگر بیان کرد: من برای بازی یک کاری رفته بودم و قرار شد نقش یک جنوبی را بازی کنم، اما صاحب سینما گفت فلانی را بیاورید، من خود جنس بودم و اصالتا جنوبی هستم، اما صاحب سینما بازیگر معین می کرد و من گفتم خداحافظ.

اوسیوند در پاسخ به اینکه آدم خوش اخلاقی است، گفت: شوخ طبع و جدی هستم،برخی که نمی شناسند می گویند تلخ هستم. اما نباید ما به خاطر دیگران رفتار خودمان را تنظیم کنیم مردم داری می کنیم، اما یک مقداری برخی ها توقع بیجا دارند مثلا بگوییم چرا نان پخته نشده می گویند از شما بعید است.

مدیری گفت: مثل این که من داروخانه رفته بودم گفتند آقای مدیری شما هم قرص می خورید!آره منم قرص می خورم شما ها نباید قرص بخورید. (خنده)

بازیگر سریال هیچکس درباره ترک سیگار خودش گفت: من سی سال سیگار کشیدم. روزی همسرم گفت ما کسی را بعد از تو نداریم، از من خواست سیگار را ترک کنم الان 7 ساله ترک کردم البته خیلی سخت گذشت.به خودم فحش دادم من 6 ماه خودم را به تخت بسته بودم و سیگار جلوی خودم گذاشته بودم ومی لرزیدم، اما شرایطم خوب شد.

میلیونر زاغه نشین لقب کدام شهر است؟

اوسیوند درباره شهر مسجد سلیمان گفت: مثل میلیونر زاغه نشین است، در خیابان ها و زیر خانه ها نفت و گاز

بالا می آید، در خانه همسایه ما چاه نفت پیدا شد. یک آپارتمان به آن ها دادند و دور تا دور خانه را حصار کشیدند. اما مردم این شهر از خیلی چیز ها محروم هستند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1224

به "ماجرای عجیب خواستگاری بازیگر اخراجی ها، کنکوری که باید در گینس ثبت گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب خواستگاری بازیگر اخراجی ها، کنکوری که باید در گینس ثبت گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید