مالیات پروازهای گردشگران خارجی تعیین شد ، رای نمایندگان مجلس به مالیات پروازهای گردشگران خارجی

به گزارش مجله آزات وب، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کار اخذ مالیات و عوارض از کالاهای مسافران خارجی و بلیت خریداری شده توسط گردشگران خارجی از شرکت های هواپیمایی ایرانی را معین کردند. بر این اساس مالیات و عوارض پرداختی گردشگران خارجی بابت بلیت پرواز خارجی خریداری شده از شرکت های هواپیمایی ایرانی هنگام خروج از کشور با ارائه صورتحساب الکترونیکی و یا اسناد توسط سازمان از محل وصولی های خارجی مسترد می گردد.

مالیات پروازهای گردشگران خارجی تعیین شد ، رای نمایندگان مجلس به مالیات پروازهای گردشگران خارجی

بهترین تجربه سفر را با مجری مستقیم تور کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس ماده 11 لایحه مالیات بر ارزش افزوده را آنالیز نموده و آن را به تصویب رساندند.

بر اساس این ماده مالیات و عوارض پرداختی بابت خرید کالاها در داخل ایران که ظرف دو ماه از تاریخ خرید همراه مسافران اعم از ایرانی و خارجی از کشور خارج می شود و نیز مالیات و عوارض پرداختی گردشگران خارجی بابت بلیت پرواز خارجی خریداری شده از شرکت های هواپیمایی ایرانی هنگام خروج از کشور با ارائه صورتحساب الکترونیکی و یا اسناد و مدارک توسط سازمان از محل وصولی های خارجی مسترد می شود آیین نامه اجرایی این ماده ظرف مدت 6 ماه از تاریخ ابلاغ این قانون توسط سازمان تهیه می شود و به تصویب وزیر امور مالی و دارایی می رسد.

منبع: چمدان
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 بهمن 1398 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 736

به "مالیات پروازهای گردشگران خارجی تعیین شد ، رای نمایندگان مجلس به مالیات پروازهای گردشگران خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالیات پروازهای گردشگران خارجی تعیین شد ، رای نمایندگان مجلس به مالیات پروازهای گردشگران خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید