جهت هوایی جدید سان فرانسیسکو - سنگاپور، طولانی ترین پرواز مستقیم میان شرکت های آمریکایی

به گزارش مجله آزات وب، کاهش قیمت سوخت و ورود هواپیماهای مدرن با فناوری روز باعث شده تا شرکت های هواپیمایی راستاهای پروازی مستقیم جدیدی را در برنامه های خود قرار بدهند. شرکت هواپیمایی یونایند ایرلاینز (United Airlines) هم برای عقب نماندن از این غافله راستا مستقیم جدیدی از سان فرانسیسکو به سنگاپور ایجاد نموده که طولانی ترین پرواز مستقیم میان شرکت های آمریکایی است. می توانید جزئیات این خبر را در خبرنگاران مطالعه نمایید.

جهت هوایی جدید سان فرانسیسکو - سنگاپور، طولانی ترین پرواز مستقیم میان شرکت های آمریکایی

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز اخیراً پروازی مستقیم از سان فرانسیسکو به سنگاپور برقرار نموده است. طبق اظهارات مدیر این شرکت، کاهش قیمت سوخت مهم ترین عاملی است که امکان برقراری این پرواز را ممکن ساخته تا یونایتد ایرلاینز بتواند رکورد طولانی ترین پرواز مستقیم بین تمام خطوط هوایی ایالات متحده را به خود اختصاص بدهد.

یونایتد ایرلاینز طی بیانیه ای گفت که در این راستا پروازی از هواپیماهای دریملاینر (Dreamliner) ساخت کمپانی بوئینگ استفاده می گردد و اولین پرواز آن روز اول ژوئن برقرار خواهد شد. طول مدت این پرواز به سمت سنگاپور، حدود 16 ساعت و 20 دقیقه خواهد بود که با این حساب حدود 4 ساعت سریع تر از زمانی است که پروازهای این کمپانی پس از یک توقف در فرودگاه ناریتای (Narita) ژاپن به سمت سنگاپور می رفتند.

با برقراری این خط هوایی جدید، کمپانی آمریکایی یونایند ایرلاینز به شرکت های هواپیمایی قطری و کوانتاس (Qantas) استرالیا می پیوندد که پس از تکنولوژی جدید ارائه شده در هواپیماهای بوئینگ و ایرباس و همچنین کاهش قیمت سوخت پیروز شده اند پروازهای مستقیم طولانی تری به مشتریان خود ارائه دهند. همچنین شرکت هواپیمایی سنگاپور هم میخواهد در سال 2018 با استفاده از هواپیمای ایرباس A350 که قابلیت پروازهای فوق طولانی را دارد، راستا پروازی سنگاپور به نیویورک که عنوان طولانی ترین راستا پروازی مستقیم جهان را در اختیار داشت دوباره احیا کند.

بنا بر اعلام یونایتد ایرلاینز پرواز جدید آن ها به سنگاپور، 252 جایگاه خواهد داشت که از این تعداد 48 تای آن مربوط به بلیت های درجه یک (First class)، تعداد 88 جایگاه برای بلیت های کلاس مالی درجه یک (Economy plus) و بقیه آن ها مربوط به کلاس مالی خواهند بود.

خطوط هوایی سنگاپور در سال 2013 طولانی ترین خدمات پروازی مستقیم جهان که از سنگاپور به نیویورک بود را متوقف کرد. این شرکت همچنین پرواز مستقیم به نیویورک را در همان سال متوقف کرد.

خطوط هوایی امارات ماه فوریه سال جاری با برقراری پرواز مستقیم از دوبی به پاناماسیتی، پایتخت پاناما، عنوان طولانی ترین راستا پروازی در جهان را از آن خود کرد. این پرواز از طریق هواپیمای بوئینگ مدل 777-200LR انجام می گردد. طولانی ترین پرواز مستقیم جهان پیش از این مربوط به راستا هوایی سیدنی به دالاس بود که توسط خطوط هوایی کوانتاس ارائه می شد.

منبع: skift

منبع: کجارو
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 381

به "جهت هوایی جدید سان فرانسیسکو - سنگاپور، طولانی ترین پرواز مستقیم میان شرکت های آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهت هوایی جدید سان فرانسیسکو - سنگاپور، طولانی ترین پرواز مستقیم میان شرکت های آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید