نقدها و نمرات بسته الحاقی الدن رینگ منتشر شد؛ پیروز ترین بسته الحاقی تاریخ

به گزارش مجله آزات وب، کمتر کسی تا الان با بازی الدن رینگ (Elden Ring) آشنایی ندارد. حدود 2 سال پیش این بازی شاهکار به وسیله شرکت فرام سافتور (From Software) ساخته و عرضه شد و توانست موفقیت بسیار زیادی کسب کند. تیم میازاکی (Miyazaki) با عرضه الدن رینگ بار دیگر اثبات کردند که در سبک نقش آفرینی مهارت خاصی داشته و به طور کامل رقبا را کنار زدند.

نقدها و نمرات بسته الحاقی الدن رینگ منتشر شد؛ پیروز ترین بسته الحاقی تاریخ

عملکرد بازی الدن رینگ به حدی خوب بود که تبدیل به برترین بازی سال 2022 شد. از طرفی نمره کل این بازی هم در سایت متاکریتیک 91 است که یک نمره بسیار خوب برای یک بازی نقش آفرینی و دنیا باز است. این موفقیت باعث شد که شرکت سازنده دست از توسعه بازی بر ندارد و تصمیم به عرضه یک بسته الحاقی برای آن بگیرد.

اولین و تنها بسته الحاقی بازی الدن رینگ (Elden Ring) به نام سایه اردتری (Shadow of The Erdtree) به زودی عرضه خواهد شد. نکته اینجاست که قبل از عرضه رسمی این بازی، خلاصه نقد و نمرات آن منتشر شده و این بازی در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است. بسته الحاقی سایه اردتری بازی الدن رینگ توانسته نمره 95 را از سایت متاکریتیک و نمره 94 را از سایت اپن کریتیک (Open Critics) دریافت کند.

از لحاظ داستانی بسته الحاقی سایه اردتری به داستان های قبل از بازی اصلی اشاره دارد. بسیاری از سوالات که در جریان بازی الدن رینگ برای کاربران ایجاد شد، در بسته الحاقی سایه اردتری پاسخ داده می گردد و از طرفی این بسته الحاقی یک دنیای کاملاً تازه را در اختیار کاربران قرار می دهد. در اصل شرکت سازنده تمام کوشش خود را نموده تا این بسته الحاقی خاص و قدرتمند باشد و عملکرد بسیار خوبی هم در این زمینه داشته است. این بسته الحاقی تنها محتوای اضافه ای است که شرکت فرام سافتور برای الدن رینگ عرضه خواهد نمود و پس از آن پرونده این بازی بسته خواهد شد. البته بازی های شرکت فرام سافتور همواره چندین سال زنده هستند ولی در کل این شرکت قصد ندارد تا بازی الدن رینگ را بیشتر توسعه دهد.

خلاصه نقد و نمرات بسته الحاقی سایه اردتری

Checkpoint Gaming - امتیاز 10 از 10

سایه اردتری نه تنها از لحاظ داستان و مکانیک گیم پلی بازی الدن رینگ را توسعه می دهد بلکه تجربه این بازی را غنی تر می نماید. این بسته الحاقی از لحاظ داستان پردازی و طراحی محیط یاری زیادی به بازی نموده و آن را بهتر می نماید. سایه اردتری کاربران را به یک دنیای ترسناک تازه یعنی سرزمین سایه ها (Shadow Realm) می برد. دنیایی که یک ماجراجویی بسیار زیبا و لذت بخش را به کاربران ارائه می دهد. بسته الحاقی سایه اردتری یکی از برترین تجربیاتی است که شرکت فرام سافتور تا الان به هواداران ارائه داده است. این بسته الحاقی هر چیزی که بازی اصلی الدن رینگ داشته را حفظ نموده و حتی آن را توسعه داده است.

Games Radar Plus - امتیاز 10 از 10

انتظارات از بسته الحاقی بازی الدن رینگ بسیار بالا بود. نکته اینجاست که شرکت فرام سافتور به برترین نحو این انتظارات را برآورده نموده و با سبک همیشگی خود بازی الدن رینگ را توسعه داده است. بسته الحاقی سایه اردتری یک دنیای بسیار مجذوب کننده داشته که در آن چندین غولآخر مختلف وجود دارد. از طرفی ابزار زیادی به بازی اضافه شده تا تجربه الدن رینگ از همواره کاملتر بگردد.

The Gamer - امتیاز 10 از 10

در بسته الحاقی سایه اردتری شما اشاره به عناوین قبلی شرکت فرام سافتور را مشاهده خواهید کرد. معین است که شرکت سازنده به تمام مواردی که باعث شده به این سطح برسد نگاه نموده است. بازی الدن رینگ موفقترین بازی این شرکت بود و حال فرام سافتور فرصت این را داشت تا دوباره آتش این بازی را زنده کند. با بسته الحاقی تازه الدن رینگ، این بازی دوباره به سر زبان ها افتاده و شرکت سازنده نیز به برترین نحو این کار را انجام داده است.

VG247 - امتیاز 10 از 10

در ابتدا بسته الحاقی سایه اردتری یک عقب نشینی به نظر می رسد. در صورتی که اینگونه نیست و این بسته الحاقی تمام توانایی شرکت فرام سافتور را نشان می دهد. حتی در این بسته الحاقی بعضی از توانایی های این شرکت نشان داده شده که پتانسیل استفاده شدن در آینده را هم دارد. چیزی که این بسته الحاقی را بسیار زیبا می نماید، عمق داستان سرایی و تنوع سلاح های تازه است. از طرفی این بسته الحاقی دنیای بازی الدن رینگ را توسعه داده و در نتیجه اگر شما در پی این هستید تا تجربه خود را در بازی الدن رینگ ارتقاء دهید، خرید این بسته الحاقی برترین گزینه است.

Playstation Universe - امتیاز 10 از 10

بسته الحاقی سایه اردتری چیزی بیش از یک بسته الحاقی ساده است و با وجود اینکه انتظارات از آن بسیار بالا بود شرکت سازنده به برترین نحو این انتظارات را برآورده کرد. مانند هر بازی دیگری این بسته الحاقی بدون مشکل نیست ولی بحث اینجاست که این تجربه در کل فوق العاده است. بسته الحاقی سایه اردتری بای الدن رینگ را کامل می نماید. عنوانی که به تنهایی یک بازی بسیار گسترده و بزرگ بود. نکته اینجاست که در ابتدا بازی الدن رینگ به یک بسته الحاقی مثل سایه اردتری احتیاج نداشت ولی حال بدون این بسته الحاقی نمی توان این بازی را تصور کرد.

Game Informer - امتیاز 98 از 100

اگر بخواهیم به طور خلاصه بازی سایه اردتری را بگوییم، این بسته الحاقی همان بازی الدن رینگ است که توسعه پیدا نموده است. نکته اینجاست که این حرف یک نقطه ضعف نیست. طراحی دنیای بسیار گسترده و دقیق از طرفی طراحی سیاچاله های بسیار مهیج باعث شده که این بسته الحاقی یک شاهکار تمام عیار باشد. در اصل شرکت فرام سافتور تمام مواردی که بازی الدن رینگ را خوب می کرد وارد این بازی نموده و حتی آن را بهتر هم نموده است. بسته الحاقی سایه اردتری چیزی از بازی الدن رینگ کم نمی نماید ولی سطح آن را بالاتر هم نمی برد. در اصل این بسته الحاقی بازی الدن رینگ را در یک خط ثابت نگه داشته و محتوای بیشتری به آن اضافه می نماید.

CGMagazine - امتیاز 9.5 از 10

سایه اردتری بازی ای که به خودی خود یک عنوان فوق العاده بود را بهتر نموده و سطح آن را بالاتر می برد. سطحی که در آن چالش های بسیاری وجود دارد ولی شرکت فرام سافتور به راحتی از پس آن ها بر می آید. این بسته الحاقی برای تمامی هواداران الدن رینگ اجباری بوده و از طرفی محتوایی است که هیچ گیمری نباید از دست بدهد.

Inven - امتیاز 95 از 100

عنوانی که به خودی خود یک بازی کامل و بی نقص بود حال یک بسته الحاقی 30 ساعته دریافت نموده است. این بسته الحاقی نه تنها یک دنیای تازه و اسرار آمیز به الدن رینگ اضافه نموده بلکه از لحاظ داستانی نیز آن را غنی تر نموده است. مانند بازی های دیگر شرکت فرام سافتور، بسته الحاقی سایه اردتری هم شما را با دشواری خاص خود به چالش خواهد کشید. نکته اینجاست که ابزار و محتوای تازه تجربه اصلی بازی را نیز بهتر نموده و در کل سطح الدن رینگ را بالاتر می برد.

Screen Rant - امتیاز 9 از 10

بسته الحاقی سایه اردتری دور افتخار شرکت فرام سافتور است. شرکتی که با ساخت الدن رینگ نشان داد در سبک نقش آفرینی یکی از قدرتمندترین ها است و حال با این بسته الحاقی اثبات می نماید که رقبا نمی توانند به سطح این شرکت نزدیک بشوند.

Gaming Trend - امتیاز 85 از 100

اینکه بازی سایه اردتری آخرین بسته الحاقی الدن رینگ است، بسیار ناراحت کننده است. نکته اینجاست که این بازی یک طراحی بسیار خوب و با جزئیات داشته و تجربه بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این بسته الحاقی یک تجربه بسیار خوب بازی اصلی را توسعه داده و آن را بهتر می نماید. مشکل اینجاست که آخرین غولآخر بازی نسبت به کل این بسته الحاقی ناامید کننده است. با این حال این بسته الحاقی اگر شما همچنان در پی تجربه بازی الدن رینگ هستید، ارزش خرید را دارد.

سایر نمرات بسته الحاقی سایه اردتری

 • Gamer.nl - امتیاز 10 از 10
 • GG Recon - امتیاز 10 از 10
 • God is a Geek - امتیاز 10 از 10
 • Meristation - امتیاز 10 از 10
 • Dexerto - امتیاز 10 از 10
 • Digital Chumps - امتیاز 10 از 10
 • Gamer Sky - امتیاز 10 از 10
 • Gameblog.fr - امتیاز 10 از 10
 • Washington post - امتیاز 10 از 10
 • Impulsegamer - امتیاز 10 از 10
 • Gamereactor - امتیاز 10 از 10
 • COG Connected - امتیاز 97 از 100
 • XGN - امتیاز 95 از 100
 • Worth Playing - امتیاز 95 از 100
 • Power Unlimited - امتیاز 93 از 100
 • Slant Magazine - امتیاز 9 از 10
 • Everyeye.it - امتیاز 9 از 10
 • New York Times - امتیاز 88 از 100
منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 خرداد 1403 بروزرسانی: 30 خرداد 1403 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2433

به "نقدها و نمرات بسته الحاقی الدن رینگ منتشر شد؛ پیروز ترین بسته الحاقی تاریخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقدها و نمرات بسته الحاقی الدن رینگ منتشر شد؛ پیروز ترین بسته الحاقی تاریخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید