چرا تصاویر استاد شجریان در همدان جمع آوری شد؟

به گزارش مجله آزات وب، در کمتر از 48 ساعت و حداقل هشت روز قبل از اتمام مجوز اکران بیلبورد ها و پس از اینکه فضای شهر همدان بوی گرامیداشت استاد شجریان را به خود گرفت، در شبانگاه روز تعطیل و بدون اجازه شرکت مجری طرح، بنر ها از روی بیلبورد ها به پایین کشیده شد.

چرا تصاویر استاد شجریان در همدان جمع آوری شد؟

به گزارش ایسنا، پیرامون انتشار مطلبی تحت عنوان جمع آوری تصاویر استاد شجریان از روی بیلبورد های شهر همدان توسط شهرداری، معاون خدمات شهری شهرداری همدان با بیان اینکه جمع آوری بیلبورد های حاوی تصاویر استاد شجریان از سطح شهر هیچ ارتباطی به شهرداری همدان ندارد، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان مجوز این امر را صادر و آن را باطل نموده است.

وحید علی ضمیر، شرح داد: سازه های تبلیغاتی سطح شهر متعلق به شهرداری است، اما سالیانه آن ها را به مزایده گذاشته و اجاره می دهد و کانون های تبلیغاتی که دارای مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هستند، آن ها را برنده می شوند.

وی گفت: شهرداری صاحب سازه است و کانون های تبلیغات باید درباره محتوای آگهی های تبلیغاتی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز بگیرند، به عبارت دیگر محتوای تبلیغات هیچ ارتباطی به شهرداری ندارد.

علی ضمیر یادآور شد: مجوز نصب بیلبورد های حاوی تصاویر استاد شجریان را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان باطل نموده است و ربطی به شهرداری ندارد و این ارگان باید جوابگو باشد.

پس از درگذشت استاد محمدرضا شجریان بیلبورد های حاوی تصاویر این هنرمند به همت نهاد های مردمی و بخش خصوصی و با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در سطح شهر همدان نصب شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1409

به "چرا تصاویر استاد شجریان در همدان جمع آوری شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا تصاویر استاد شجریان در همدان جمع آوری شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید