کارما مهتاب رخصتی در نگارخانه رسول مهر افتتاح شد

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - نمایشگاه نقاشی مهتاب رخصتی با عنوان کارما با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد استان تهران از روز آدینه هفدهم دی ماه به مدت چهار روز در نگارخانه رسول مهر افتتاح گشت.

کارما مهتاب رخصتی در نگارخانه رسول مهر افتتاح شد

مهتاب رخصتی درباره این نمایشگاه گفته است: ذهنیت هر هنرمند دست آورد زمان ساختار اجتماعی روان شناسی و ایدئولوژی و سایر عناصر فرهنگی معینی است که در کل شکل و نوع دنیا بینی او را آشکار میسازد. بدین لحاظ هنرمند راستین بنا به ذهنیت ها و دنیا بینیهای متفاوت خود شیوه های آفرینش متفاوت بر میگزیند.

این مجموعه نقاشی با خطوط دوار و رنگ هایی که دایره وار به دورهم نقش بسته اند، اشاره ای است به قانون کارما و سعی دارد ما را به خودمان یادآوری کند، تا بهتر نگاه کنیم. شاید باور کنیم حتی حس های ناپایدار و بلاتکلیف در چرخه ای پایدار و حساب شده به اتفاقی در هستی تبدیل میشود .. به اتفاقی در زندگی ما. تولد این مجموعه با این جمله شروع شد: زمین به طرز باورنکردنی گرد است.

نمایشگاه نقاشی مهتاب رخصتی با عنوان کارما از روز آدینه هفدهم دی ماه تا آدینه 21 دی ماه به مدت 5 روز، در نگارخانه رسول مهر به نشانی بلوار سعادت آباد، خیابان خوردین، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، خیابان ارغوان شرقی برگزار میشود. علاقه مندان میتوانند هر روز از ساعت 10 تا 18 با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از این نمایشگاه بازدید نمایند.

بخش کوچکی از آثار در این نمایشگاه آبان ماه سال گذشته به شکل مجازی به نمایش درآمده بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 فروردین 1401 بروزرسانی: 25 فروردین 1401 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2131

به "کارما مهتاب رخصتی در نگارخانه رسول مهر افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارما مهتاب رخصتی در نگارخانه رسول مهر افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید