همایشها و نمایشگاه ها

بازدید اعضای ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر سازمان از فرایند ارایه خدمات به گردشگران منطقه آزاد انزلی

با توجه به فرایند رو به افزایش حضور گردشگران نوروزی 1400 به فاز تجارت و گردشگری منطقه، اعضای ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر منطقه از فرایند ارایه خدمات به گردشگران منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آوردند.

27 فروردین 1400

سران روسیه، فرانسه و آلمان از تحقق کامل برجام حمایت کردند

روسای جمهوری روسیه و فرانسه و صدراعظم آلمان در جریان مذاکرات ویدئویی سه جانبه، خواهان حفظ توافق هسته ای با ایران و تحقق کامل برجام شده و توافق کردند که همچنان به هماهنگ کردن اقدامات در این جهت گیری ادامه دهند.

16 فروردین 1400

شورای سیاستگذاری و دبیر جشنواره موسیقی نواحی معرفی شدند

تهران (پانا) - اعضای شورای سیاستگذاری و دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران منصوب شدند.

5 فروردین 1400

امضای قرارداد 6.5 میلیون یورویی پتروپارس با لوله سازی اسفراین

مدیرعامل گروه پتروپارس ارزش قرارداد امضاشده این شرکت با لوله سازی اسفراین را 6.5 میلیون یورو مطرح کرد و گفت: لوله سازی اسفراین قرار است 54 کیلومتر لوله جداری چاه های میدان فروزان را فراوری کند.

13 اسفند 1399

شروع اجرای طرح افزایش مشارکت اجتماعی دختران دانش آموز

تهران (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور بانوان و خانواده گفت که افزایش میزان مشارکت و فعالیت های اجتماعی جامعه با آموزش دانش آموزان صورت می گیرد.

3 اسفند 1399

امارات: از حاکمیت مراکش بر صحرای غربی حمایت می کنیم

وزیر امور خارجه امارات بر موضع ثابت کشورش در کمک به مراکش در مسائل خود در محافل بین المللی و منطقه ای و حمایت از حاکمیت رباط بر صحرای غربی تاکید کرد.

28 بهمن 1399

کرونا در اروپا، از شروع طرح واکسیناسیون جمعی در سوئیس تا رکورد مبتلایان روزانه در انگلیس

جدیدترین اخبار کرونا از اروپا از شروع طرح واکسیناسیون جمعی در سوئیس و شکسته شدن رکورد آمار مبتلایان روزانه در انگلیس خبر می دهد.

9 بهمن 1399

خبرنگاران افتتاح پتروشیمی لردگان

خبرنگاران - شهرکرد - پتروشیمی لردگان روز پنجشنبه با دستور رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

6 دی 1399

آلمان - اوکراین لغو شد؟

امشب در ادامه مسابقات فوتبال لیگ ملت های اروپا، آلمان در شهر لایپزیگ میزبان اوکراین است، اما تیم میهمان در فاصله چند ساعت تا بازی دچار مشکل شده است.

25 آذر 1399

8 مدل جذاب سقف کاذب مغازه جهت جذب مخاطب بیشتر و طراحی داخلی زیباتر

مفهوم فضای باز در طراحی داخلی برای محیط های تجاری می تواند به احتیاج طبیعی مردم یعنی آزادی بیشتر پاسخ دهد. حتی اگر این امر خیلی معمول نباشد، اما سقف کاذب قسمت مهمی از طراحی داخلی است که باید مانند دیوارها، کف ها یا هر قسمت دیگری در یک فضای تجاری مانند...

17 آذر 1399

برجام محور گفت وگوهای رافائل گروسی و وزیر خارجه آلمان

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با وزیر خارجه آلمان بر سر برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت وگو کرد.

4 آذر 1399

ایجاد بیش از 500 هزار شغل توسط کمیته امداد

تهران (پانا)- رئیس کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی موظف است سالانه 70 هزار شغل ایجاد کند، گفت این نهاد توانسته است با حمایت های صورت گرفته بیش از 500 هزار اشتغال در سال چهارم برنامه پنج ساله ششم در سراسر کشور ایجاد کند که البته...

18 آبان 1399

دانشگاه تهران بامحوریت موضوعات گمرکی دانشجو می پذیرد

معاون گمرک گفت: دانشگاه تهران با همکاری گمرک جمهوری اسلامی ایران، در مقطع کارشناسی ارشد در 8 رشته تحصیلی با روش مساله محوری دانشجو می پذیرد.

10 آبان 1399

گزارش عملکرد پیشرفت فناوری نانوی ایران در سال 1398 منتشر شد

کتاب گزارش عملکرد سند گسترش کاربرد فناوری نانو ایران در سال 1398 برای تشریح عملکرد ستاد توسعه فناوری نانو در 5 فصل منتشر شد.

20 مهر 1399

یوفا امکان بازگشت آزمایشی طرفداران در سوپرجام اروپا را تأیید کرد

اتحادیه فوتبال اروپا تأیید کرد که امکان دارد برای بازی سوپرجام اروپا به صورت آزمایشی و البته محدود به طرفداران اجازه حضور در استادیوم را بدهد.

15 مهر 1399

طرح پاییزه کتاب تامین بودجه شد

به گزارش خبرنگاران برنامه تقاطع فرهنگ با محور موضوع اجرای طرح تابستانه کتاب 99 در گفتگوی تلفنی با آزاده بلندنظر معاون فرهنگ و کتاب موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، از آنتن رادیوگفتگو پخش شد.

6 مهر 1399

انعقاد 4 هزار و 700 میلیارد تومان قرارداد دانش بنیان با صنایع مهم

به گزارش خبرنگاران، دکتر سیاوش ملکی فر در مراسم ارائه نیازهای فناورانه صنعت کشاورزی که به صورت آنلاین برگزار شد با بیان اینکه هدف اصلی این صندوق ایجاد زمینه ای برای شرکت های دانش بنیان به منظور بهره برداری از تسهیلات تعریف شده، بیان نمود: این صندوق اهداف...

2 مهر 1399

پامپئو مدعی شد: مطمئنم رویکردمان در قبال ایران درست است، ائتلاف بزرگی علیه ایران تشکیل داده ایم

وزیر امور خارجه آمریکا با ادعای اینکه از درست بودن سیاست موسوم به فشار حداکثری علیه ایران اطمینان کامل دارد، مدعی شد که دولت متبوعش ائتلاف بزرگی علیه ایران در منطقه تشکیل داده است.

10 شهریور 1399

یمن، اعلام جزئیات عملیات بزرگ علیه متجاوزان؛ آزادسازی 400 کیلومترمربع از 2 استان مهم

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در یک کنفرانس مطبوعاتی به تشریح جزئیات عملیات بزرگ رزمندگانی یمنی علیه متجاوزان سعودی-اماراتی و مزدورانشان پرداخت که طی آن 400 کیلومتر مربع در دو استان آزاد و تلفات و خسارت های زیادی به آنها وارد شد.

6 شهریور 1399

صنایع آسیب دیده از کرونا نیازمند حمایت تسهیلاتی هستند

بیست و دومین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان جنوبی با دستور جلسه بررسی راهکارهای حمایت از صنایع آسیب دیده از کرونا (در حوزه بانکی) برگزار گشت.

5 شهریور 1399
تعداد: (118)