اخبار اقتصادی

پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان به مهدی ترابی، 10 میلیارد تومان برای یک فصل و نیم!

تراکتور و سپاهان دو مشتری جدید مهدی ترابی هستند که گفته می گردد تیم اصفهانی حاضر است علاوه بر پرداخت پول رضایتنامه العربی، برای یک فصل و نیم مبلغی معادل 10 میلیارد تومان پرداخت کند.

12 اسفند 1399

تامین مالی 400 میلیون دلاری بانک پارسیان در پروژه ملی پالایش گاز

در مراسم بهره برداری از طرح پالایشگاه گاز بیدبلند، رئیس جمهور، وزیر نفت، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و مدیرعامل پالایش گاز بیدبلند از تلاش بانک ها و بانک پارسیان در تامین مالی این پروژه قدردانی کردند.

9 اسفند 1399

آمریکا و عربستان پیرامون فعالیت های منطقه ای ایران مصاحبه می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تارنمای خبری عرب نیوز، شاهزاده فیصل بن فرحان وزیر خارجه عربستان سعودی روز آدینه در نشست مجازی مجمع جهانی اقتصاد گفت: ما اظهارات بسیار صریحی از دولت بایدن شنیده ایم که حاکی از تمایل آنها برای برطرف چالش ها در منطقه ما با دیدی...

8 اسفند 1399

سلطان زیست فناوری کارائیب

در سال های اخیر توسعه فناوری های پیشرفته بر پایه دانش های نوین و با ایجاد ارزش افزوده قابل توجه، بسیاری از بازی های قدرت نمایی را در دنیا تحت الشعاع قرار داده است.

8 اسفند 1399

شریفات: کناره های پرسپولیس را بستیم و از نقاط ضعف شان استفاده کردیم، همه تیم ها را در اراک شکست می دهیم

بازیکن آلومینیوم اراک گفت که این تیم با بستن نقاط قوت پرسپولیس و بهره بردن از نقاط ضعف سرخپوشان، پیروز به شکست این تیم شده است.

6 اسفند 1399

فیلم تا ابد؛ سردرگمی بین شوخی و جدی

فیلم تا ابد از لحظه هایی تشکیل شده است که با چیدن آن ها در کنار هم نمی توان حتی از این نظر نیز به یک سینمای فرم گرا رسید. رابطه هایی که در ظاهر به قصد پل زدن بین متن های چند تکه فیلم است، قدرت ارایه یک فیلم هایپر لینک را ندارد.

5 اسفند 1399

قیمت نفت به 55 دلار رسید

به گزارش خبرنگاران، به نقل از رویترز؛ درحالی که بسته اقتصادی کرونایی پیشنهادی بایدن، خوشبینی ایجاد کرده است که این بسته می تواند بر رشد اقتصادی در جهان و تقاضا برای نفت تاثیر مثبت بگذارد و به دنبال آن نگرانی ها در مورد محدودیت های جدید کرونایی در جهان...

2 اسفند 1399

خبرنگاران جلسه غیرعلنی مجلس به ریاست قالیباف شروع شد

تهران- خبرنگاران- جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست قالیباف برای آنالیز لایحه بودجه سال 1400 کل کشور شروع شد.

30 بهمن 1399

اقدام سختگیرانه ترامپ علیه چین در آخرین روزهای حضورش در کاخ سفید

خبرنگاران- اشخاص آمریکایی از این پس حق سرمایه گذاری در شرکت های مرتبط با ارتش چین را ندارند.

26 بهمن 1399

نخستین مرکز مشاوره و سرمایه گذاری کارگزاری فارابی شروع به کار کرد

نخستین مرکز مشاوره و سرمایه گذاری کارگزاری فارابی - 16 دی ماه - هم زمان با افتتاح شعبه تهرانپارس با حضور جمعی از مدیران، سرمایه گذاران و فعالان بازار سرمایه شروع به کار کرد. شعبه جدید کارگزاری فارابی با رویکرد ارائه و ارتقاء خدمات مشاوره و سرمایه...

24 بهمن 1399

خبرنگاران فرماندار: گناوه کم ترین مدرسه فرسوده را در استان بوشهر دارد

گناوه - خبرنگاران - فرماندار گناوه گفت: این شهرستان کم ترین آمار مدارس فرسوده را در بین شهرستان های استان بوشهر دارا است.

24 بهمن 1399

توجه به توسعه منطقه ای در دستور کار برنامه های کلان قرار گیرد

برنامه هفتم توسعه در حال تدوین است و نقد و انتقادها بار دیگر به نحوه برنامه نویسی در ایران آغاز شده است. نگاهی انتقادی به برنامه ریزی های توسعه که در چند دهه گذشته اجرایی شده اند نشان می دهد، برای جامعه ما، توسعه تبدیل به امری ناممکن و دست نیافتنی شده...

23 بهمن 1399

حمایت های نصفه و نیمه کرونایی

بیشتر از دو هفته است که اولین مرحله از یارانه معیشتی کرونا به حساب مشمولان واریز شده است؛ یارانه ای که البته حواشی زیادی به دنبال داشت و هنوز کسی به درستی به سوالات و اعتراضات مردم در این خصوص پاسخ نداده است.

22 بهمن 1399

وزیر کشور: استانداران باید قانون هوای پاک را بند به بند اجرا کنند

تهران (پانا) - وزیر کشور با بیان اینکه استانداران باید قانون هوای پاک را بند به بند اجرا کنند، گفت اجرای این قانون می تواند کمک کند تا بتوانی این مراحل را پشت سر گذاشت.

21 بهمن 1399

جوسازی معاندان علیه واکسن ایرانی وطن فروشی است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در واکنش به جوسازی رسانه های معاند علیه واکسن ایرانی کرونا گفت: این رسانه ها پول می گیرند که این کار ها را بکنند.

17 بهمن 1399

با مدل های مختلف اجاق صفحه ای آشنا شوید

امروزه اجاق های صفحه ای در سه مدل رایج اجاق گاز صفحه ای، اجاق برقی صفحه ای و اجاق القایی صفحه ای درون بازار وجود دارند که هر کدام از مدل ها مزایا و معایب خودش را دارد. برای آشنایی بیشتر با این اجاق ها با ما همراه شوید.

16 بهمن 1399

واردات کامیون های دست دوم آزاد شد

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر از آزاد شدن واردات کامیون های دست دوم داد. جزئیات ثبت نام برای این نوع کامیون را در ادامه بخوانید.

15 بهمن 1399

عضوگیری مجدد انجمن خرمای خوزستان تا انتها سال

خبرنگاران/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به تشکیل هیات رئیسه موقت انجمن خرمای استان خوزستان از عضوگیری این انجمن تا سه ماه دیگر خبر داد.

15 بهمن 1399

چسب نواری از ضایعات پلاستیکی تولید شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، ضایعات پلاستیکی از جمله تهدیدات مهم زیست محیطی در دنیای امروز محسوب می شوند ولی بازیافت پلاستیک و تبدیل آن به کالایی ارزشمند برای استفاده مجدد کار ساده ای نیست.

15 بهمن 1399

علامت گرانی در وام مسکن

خبرنگاران : در 19 آذر ماه هزینه وام مسکن افزایشی اندک داشت اما این افزایش به حدی نبود تا بتواند نرخ سود را بالاتر از 21 درصد برساند.

13 بهمن 1399
تعداد: (424)