احتکار 105هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب پایتخت

به گزارش مجله آزات وب، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از احتکار 105هزار و 725 حلقه انواع لاستیک با قیمت دولتی در جنوب پایتخت به ارزش بیش از 528میلیارد ریال خبر داد.

احتکار 105هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب پایتخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، سرهنگ علی ولی پور گودرزی با اعلام خبر کشف بیش از 105 هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب تهران اظهار کرد: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که انبارداری در حوالی خیابان رجایی مقدار زیادی لاستیک به قیمت دولتی را احتکار کرده است که بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه در بررسی های پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد، گفت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری عامل یا عاملان احتکار و بازرسی از انباری اخذ شد و تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی شرح داد: در بازرسی از این انبار 105 هزار و 725 حلقه انواع لاستیک به قیمت دولتی احتکارشده مربوط به 21 شرکت شخصیت حقوقی کشف و در نهایت با دستور قضائی تمام اموال توقیف و انبار پلمب شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی مبنی بر شناسایی عامل یا عاملان احتکار، چگونگی خرید کالا، نحوه توزیع آن و رهگیری ارزهای احتاقتصادی تخصیصی در حال بررسی است، افزود: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بیش از 528 میلیارد ریال اعلام کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1378

به "احتکار 105هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتکار 105هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید