اعلام زمان دیدارهای لغو شده دور گروهی و تاریخ جدید مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا، زمان دیدارهای لغو شده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق و تاریخ جدید مراحل حذفی را اظهار داشت.

اعلام زمان دیدارهای لغو شده دور گروهی و تاریخ جدید مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

با سفر به عمان با تور از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش خبرنگاران، سایت رسمی کنفدراسیون آسیا (AFC) اظهار داشت دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که قرار بود در ماه های مارس و آوریل برگزار گردد و امکان برگزاری آنها وجو ندارد، به ماه های می و ژوئن منتقل شد.

نشست نمایندگان انجمن های عضو منطقه شرق آسیا و نمایندگان باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برگزار و تصمیم بر طولانی شدن مراحل حذفی مسابقات برای برگزاری همه دیدارها گرفته شد. به این ترتیب مقرر شد بازی های لغو شده مسابقات در روزهای 30 و 31 اردیبهشت (هفته سوم)، 6 و 7 خرداد (هفته چهارم)، 27 و 28 خرداد (هفته پنجم) و 3 و 4 تیر (هفته ششم) برگزار گردد.

تصمیم گیری درباره مسابقات مرحله گروهی مربوط به مسابقات شرق آسیاست. قرار است روز شنبه آینده نشست اضطراری با حضور نمایندگان باشگاه های غرب آسیا برگزار و در این باره تصمیم گیری گردد.

در صورتی که دو تیم یک مسابقه برای تاریخ اعلام شده به توافق برسند و نیز در صورت موافقت AFC، بازی ها در موعد مقرر برگزار می گردد. برنامه کامل بازی ها روز 26 اسفند اعلام خواهد شد.

دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها به روزهای 21 و 22 مرداد (دور رفت) و 4 و 5 شهریور (دور برگشت) منتقل می گردد. بازی های یک چهارم نهایی در 25 و 26 شهریور (دور رفت) و 8 و 9 مهر (دور برگشت) برگزار می گردد. مرحله نیمه نهایی نیز 29 و 30 مهر (دور رفت) و 6 و 7 آبان (دور برگشت) برگزار خواهد شد. راه یافتگان به فینال هم در همان تاریخ قبلی یعنی 2 و 8 آذر به مصاف هم می فرایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 فروردین 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 861

به "اعلام زمان دیدارهای لغو شده دور گروهی و تاریخ جدید مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان دیدارهای لغو شده دور گروهی و تاریخ جدید مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید