افتتاح نمایشگاه کتاب دهلی نو با حضور ایران

به گزارش مجله آزات وب، این نمایشگاه با حضور هزار ناشر از هندوستان و 30 کشور خارجی از 15 تا 23 دی در حال برگزاری است. نمایشگاه بین المللی کتاب شارجه به عنوان مهمان ویژه در نمایشگاه حضور دارد. بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب دهلی نو دارای بخش هایی از قبیل ناشران عمومی، بازرگانی، تکنولوژی، علوم اجتماعی، کتاب های الکترونیک، کودک و نوجوان، ناشران هندی زبان و بین الملل است.

افتتاح نمایشگاه کتاب دهلی نو با حضور ایران

موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در غرفه ای به مساحت 18 مترمربع و با نمایش بیش از 320 عنوان کتاب در زمینه های مختلف از قبیل هنر، ایران شناسی، گردشگری، ادبیات کلاسیک و معاصر و کودک و نوجوان شرکت نموده است.

معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در قالب بروشور و کاتالوگ، دعوت از ناشران شرکت کننده در نمایشگاه برای حضور در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، معرفی نشر ایران، معرفی طرح گرنت به منظور تسهیل در امر فروش کتاب های ایرانی، عرضه بروشور نگاهی اجمالی به صنعت نشر در ایران به زبان انگلیسی مشتمل بر معرفی مراکز اطلاع رسانی کتاب در عرصه بین المللی، معرفی اتحادیه ها و تشکل های نشر و آژانس های ادبی از جمله فعالیت هایی است که در مدت حضور ایران در این نمایشگاه دنبال می گردد.

از جمهوری اسلامی ایران علاوه بر موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و انتشارات سوره مهر نیز در نمایشگاه حضور دارند و در غرفه ایران به معرفی کتاب های خود و رایزنی جهت تبادل حق امتیاز می پردازد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 139

به "افتتاح نمایشگاه کتاب دهلی نو با حضور ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح نمایشگاه کتاب دهلی نو با حضور ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید