افشاردوست: تیم ملی والیبال نیاز به تغییرات در رأس کادر فنی داشت، صلاح نبود دبیر فدراسیون هندبال شوم

به گزارش مجله آزات وب، دبیر پیشین فدراسیون والیبال گفت: تیم ملی والیبال نیاز به تغییرات در رأس کادر فنی داشت و این قضیه قابل پیش بینی بود.

افشاردوست: تیم ملی والیبال نیاز به تغییرات در رأس کادر فنی داشت، صلاح نبود دبیر فدراسیون هندبال شوم

محمود افشاردوست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله آزات وب در مورد فسخ قرارداد ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران از سوی فدراسیون والیبال گفت: قرارداد این مربی با فدراسیون والیبال تا انتها المپیک 2020 بود و حالا که المپیک، یک سال به تأخیر افتاده است و تورنمنت خاصی هم پیش روی تیم ملی نیست، فدراسیون به این نتیجه رسید که اگر با کولاکوویچ ادامه ندهد، بهتر است. تیم ملی نیاز به تغییرات در رأس کادر فنی داشت و این قضیه قابل پیش بینی بود.

افشاردوست ادامه داد: مربی خوب و سطح بالای زیادی در جهان وجود دارد، ولی تمام اعضای خانواده والیبال، گزینه های مدنظر فدراسیون را با ولاسکو مقایسه می کنند. به همین خاطر، فدراسیون باید به دنبال یک مربی پرافتخار در حد و یا حتی بالاتر از ولاسکو باشد. البته دوستان باید شرایط و زمان حضور ولاسکو در ایران را نیز در نظر داشته باشند. تعداد مربیان پرافتخار با رزومه پیروز جهانی، محدود است و این تعداد محدود هم اگر قبول کنند که در ایران کار کنند، قطعاً دستمزد بیشتری نسبت به زمانی که در اروپا کار می کردند، تقاضا خواهند کرد. در این بین استفاده از گزینه داخلی از نظر مالی و ارزی مقرون به صرفه است.

بازیکن و مربی پیشین تیم ملی والیبال در مورد حضورش در فدراسیون هندبال هم گفت: با رئیس فدراسیون هندبال در مورد قبول مسئولیت دبیری این فدراسیون صحبت هایی داشتم، ولی پس از بررسی همه جوانب به این نتیجه رسیدم که صلاح نیست به فدراسیون هندبال بروم و اگر این مسئولیت را قبول نکنم، بهتر است. در اینجا لازم است از حسن اعتماد رئیس فدراسیون هندبال، تشکر کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1010

به "افشاردوست: تیم ملی والیبال نیاز به تغییرات در رأس کادر فنی داشت، صلاح نبود دبیر فدراسیون هندبال شوم" امتیاز دهید

1 کاربر به "افشاردوست: تیم ملی والیبال نیاز به تغییرات در رأس کادر فنی داشت، صلاح نبود دبیر فدراسیون هندبال شوم" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاردوست: تیم ملی والیبال نیاز به تغییرات در رأس کادر فنی داشت، صلاح نبود دبیر فدراسیون هندبال شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید