امتیازهایی که از بازی محبت آمیز با ایتالیا به فدراسیون فوتبال می رسید

به گزارش مجله آزات وب، خبرنگاران: فدراسیون فوتبال کشورمان از دیدار محبت آمیز مقابل ایتالیا امتیازهایی می گرفت که با عدم برگزاری این مسابقه از دست فوتبال ایران رفت.

امتیازهایی که از بازی محبت آمیز با ایتالیا به فدراسیون فوتبال می رسید

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فدراسیون فوتبال کشورمان در مکاتباتی که با فدراسیون فوتبال ایتالیا انجام داده بود، مقدمات دیدار محبت آمیز بین تیم های ملی بزرگسالان ایران و ایتالیا را فراهم کرد که از قبال این دیدار محبت آمیز امتیازهایی به فدراسیون فوتبال ایران می رسید.

از جمله این امتیازها تبلیغات محیطی دور زمین بود که اختیار دریافت اسپانسر و تمامی تبلیغات دور زمین با فدراسیون فوتبال ایران بود و به این ترتیب فدراسیون کفاشیان می توانست درآمد خوبی از تبلیغات این دیدار داشته باشد.

ضمن اینکه براساس توافقات حق پخش تلویزیونی این بازی و فروش آن به شبکه های مختلف با فدراسیون فوتبال ایران بود که همین موضوع می توانست درآمدهای خوبی برای فدراسیون داشته باشد. با توجه به اینکه دیدار با ایتالیا بُعد رسانه ای بالایی دارد و شبکه های زیادی در دنیا هستند که دیدار این تیم را پوشش می دهند، فروش حق پخش دیدار ایران ایتالیا می توانست پول خوبی نصیب فوتبال کشورمان کند.

یکی دیگر از امتیازاتی که از هماهنگ شدن بازی ایران ایتالیا به فدراسیون ایران می رسید، این بود که فوتبال دوستان کشورمان می توانستند فرصت ملاقات با چهار نفر از بازیکنان مطرح ایتالیا را پیدا نمایند که باعث می شد شور و شوق بیشتری بین علاقه مندان به فوتبال کشورمان ایجاد کند.

طبق گفته کارلوس کی روش دیدار با ایتالیا در این شرایط به سود فوتبال ایران نبود، چراکه سرمربی پرتغالی تیم ملی معتقد است فدراسیون فوتبال باید بابت برگزاری این دیدار یک و نیم میلیون دلار بپردازد. این در حالی است که مسئولان فدراسیون فوتبال می گویند درخواست ایتالیایی ها برای برگزاری این بازی در ایران یک میلیون دلار بوده است.

با وجود اینکه احتمال برگزاری بازی محبت آمیز ایران ایتالیا بسیار کم شده و کی روش مخالف برگزاری این دیدار محبت آمیز است اما مذاکرات مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با ایتالیایی ها همچنان ادامه دارد تا شاید سرمربی تیم ملی موافقت خود را با برگزاری این بازی اعلام کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 552

به "امتیازهایی که از بازی محبت آمیز با ایتالیا به فدراسیون فوتبال می رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتیازهایی که از بازی محبت آمیز با ایتالیا به فدراسیون فوتبال می رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید