برگزاری دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - در حالی که مجوز اجراهای صحنه ای در تهران پس از مدت ها صادر شده است، دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا کوشش می نمایند، بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

برگزاری دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور

به گزارش روابط عمومی موسسه ققنوس، محمدحسین توتونچیان (مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری ققنوس) درباره جزییات این رویداد شرح داد: از آنجایی که شرایط تهران درباره میزان ابتلا به ویروس کرونا تا حدی تغییر نموده و اجازه برگزاری اجرای صحنه ای به ما داده شده است، قصد دارم از این فرصت برای برگزاری دومین فستیوال موسیقی ققنوس استفاده کنم با این تفاوت که مخاطب فستیوال ما قشر خاصی از جامعه خواهد بود.

او ادامه داد: مخاطب فستیوال ما سال جاری پزشکان، پرستاران و کادر درمان خواهند بود که الان دیگر حدود یک سال است، زندگی خود را وقف درمان بیماران مبتلا به کوید 19 نموده اند. در این راستا جلساتی با مدیرکل دفتر موسیقی و 3 دانشگاه علوم پزشکی کشور داشته ام تا لیست بیمارستان هایی که درگیر کوید 19 بوده اند را در اختیار شرکت ققنوس قرار دهند.

توتونچیان همچنین شرح داد: فرایند شناسایی جامعه هدف ما به این گونه خواهد بود که بیمارستان های درگیر کرونا لیستی از همکاران خود را به ما ارائه خواهند داد و ما خودمان را موظف نموده ایم که به پرسنل درمانی(نه فقط پزشکان و پرستاران، بلکه همه عزیزانی که در این امر، سهیم بوده اند) به همراه یک نفر میهمان بلیت اختصاص دهیم و به امید خدا در این فستیوال به مدت 7 شب میزبان کادر محترم درمان باشیم که در این مدت زحمات بسیار زیادی برای کشور کشیده اند.

مدیرعامل شرکت ققنوس در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: درباره سالن میزبان فستیوال، رایزنی های با سالن اسپیناس پالاس نموده ام که خوشبختانه با استقبال مدیران این مجموعه روبرو شده است.

نخستین فستیوال موسیقی ققنوس شهریور ماه سال 97 به میزبانی سالن تهران رویال هال اسپیناس پالاس با حضور اساتید شهرام ناظری و گروه کامکارها، سالار عقیلی و چند گروه موسیقی پاپ و تلفیقی برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1570

به "برگزاری دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید