بنکسی از نقاشی دیواری جدیدش رونمایی کرد

به گزارش مجله آزات وب، بنکسی هنرمند ناشناس و مشهور بریتانیایی با نزدیک شدن به سال نو میلادی از اثر هنری جدید خود با موضوع بی خانمانی رونمایی کرد.

بنکسی از نقاشی دیواری جدیدش رونمایی کرد

از گردش 360 به دور دنیا دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگاران، ایسنا به نقل از ایندیپندنت نوشت: این نقاشی دیواری روز دوشنبه روی یکی از دیوارهای نزدیک جواهرفروشی های شهر بیرمنگام دیده شد.

  • لغو مزایده مجسمه درینکر اثر بنکسی

بنکسی در صفحه اینستاگرام خود ویدئویی منتشر نموده که در آن مرد بی خانمانی به نام رایان در کنار متعلقات شخصیش روی نیمکتی دراز کشیده که به نظر می رسد همانند سورتمه بابانوئل توسط دو گوزن شمالی حمل می گردد.

  • افزایش یک میلیون پوندی ارزش نقاشی پاره پاره | بنکسی جهان را غافلگیر کرد

در متنی که زیر ویدئوی بنکسی منتشر شده است، آمده است: طی 20 دقیقه ای که از رایان درحالی که روی این نیمکت نشسته بود فیلم می گرفتیم، رهگذران به او نوشیدنی داغ، شکلات و یک فندک دادند، بی آنکه رایان از آن ها چیزی درخواست کند.

بنکسی هنرمند گرافیتی کار اهل بریستول است که با نقاشی های دیواری و هنر گرافیتی اعتراضی خود، شهرت جهانی دارد، با این حال هنوز هویت اصلی او فاش نشده است.

نقاشی های این هنرمند بیشتر به مسائل سیاسی و موضوع هایی مانند گرمای جهانی، جنگ، شنود غیرقانونی، آلودگی هوا، بحران مهاجرت و شرایط سخت کاری پرداخته است. تاکنون بارها نقاشی های این هنرمند از روی دیوار جدا و به قیمت صدها هزار پوند فروش رفته است.

ماه گذشته، یکی از نقاشی های دیواری بنکسی که در سال 2008 در منطقه ناتینگ هیل لندن خلق شده بود، بعد از سال ها رونمایی شد. این اثر هنری، هنرمندی را درحالی که نام بنکسی را با حروف بزرگی نقاشی میکرد به تصویر می کشید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 707

به "بنکسی از نقاشی دیواری جدیدش رونمایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنکسی از نقاشی دیواری جدیدش رونمایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید