تقوی: بدهی تیم های والیبال باید مشخص تکلیف گردد، نه تسویه، مردم انتظار دارند از حق فدراسیون دفاع کنیم

به گزارش مجله آزات وب، دبیر فدراسیون والیبال گفت که این فدراسیون، تیم های شرکت کننده در لیگ برتر را به معین شرایط بدهی های خود مکلف نموده، نه تسویه فوری آن.

تقوی: بدهی تیم های والیبال باید مشخص تکلیف گردد، نه تسویه، مردم انتظار دارند از حق فدراسیون دفاع کنیم

به گزارش مجله آزات وب، میلاد تقوی درباره غیبت خودش در قرعه کشی لیگ برتر والیبال گفت: من باید در این جلسه حضور می یافتم اما دو هفته ای است که به دلیل شرایط جسمی مرخصی گرفتم و در قرنطینه هستم. امیدوارم دوستان مرا ببخشند.

وی درباره احتمال وقفه در مسابقات با منع ستاد مبارزه با کرونا توضیح داد: قطعاً ستاد مبارزه با کرونا در نهایت برای شروع رویدادها تصمیم می گیرد. پیگیری وظیفه فدراسیون است که جلسات خوبی با نمایندگان ستاد مبارزه با کرونا داشتیم. پیش نویسی برای پروتکل مسابقات تدوین و به این ستاد ارائه شده که امیدوارم تأیید گردد تا لیگ را در تاریخ 19 شهریور شروع کنیم.

دبیر فدراسیون والیبال درخصوص انتقاد مصطفی کارخانه به اینکه جامی مناسب برای لیگ وجود ندارد، گفت: جام مربوط به انتهای مسابقات است و الان نمی توان درباره جام اظهار نظر کرد. این صحبت کارخانه را به عنوان پیشنهاد پذیرفتیم و می گوییم دوستان موضوع را آنالیز جدی نمایند تا نتیجه ای رضایت بخش اتفاق بییفتد.

تقوی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، درباره برخورد فدراسیون والیبال با تیم های بدهکار اظهار داشت: در آیین نامه نوشتیم بدهی ها باید مشخص تکلیف گردد، نه تسویه نقدی. ما تیم هایی داشتیم که بدهی پنج سال قبل خود را قبول نداشتند. دستگاه های نظارتی به ما فشار می آورند و این پول از بیت المال است. قبول داریم شرایط مالی کشور به نوعی است که باید مراعات لازم انجام گردد و شاید در نوع تسویه حساب یاری کنیم اما باشگاه ها باید میزان بدهی خود را بپذیرند و شروع به تسویه حساب نمایند.

وی درخصوص شرایط بدهی پیکان به فدراسیون فوتبال بیان نمود: پیکان بر سر میزان بدهی با فدراسیون اختلاف نظر داشت که به تفاهم رسیدیم و بخشی از آن را پرداخت نموده و بقیه آن را با تعهدات لازم پرداخت می نماید. باید قبل از قرعه کشی، تضمین هایی تا خاتمه نیم فصل اول بابت پرداخت بدهی داده می شد که این کار را انجام نداده بودند. همه تیم ها قبل از ورود به قرعه کشی بدهی خود را مشخص تکلیف کردند.

دبیر فدراسیون والیبال در ادامه اضافه کرد: پیکان و سایپا به فدراسیون والیبال بدهکار هستند اما آن را مشخص تکلیف نموده اند، یا چک داده اند یا توافق نموده اند که این مبلغ تا تاریخ مشخصی پرداخت گردد. همه تیم ها با این موضوع دست به گریبان بودند و ما مراعات کردیم. یک مربی در قرعه کشی گفته بود فدراسیون پا روی گردن تیم ها گذاشته که اینگونه نیست. ما گفتیم باید بدهی خود را مشخص تکلیف کنید و بگویید با فلان ضمانت پرداخت می کنیم. ما هم باید به بعضی دستگاه ها جوابگو باشیم و مردم انتظار دارند از حقوق فدراسیون والیبال که حقوق تیم ملی است، دفاع کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1280

به "تقوی: بدهی تیم های والیبال باید مشخص تکلیف گردد، نه تسویه، مردم انتظار دارند از حق فدراسیون دفاع کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: بدهی تیم های والیبال باید مشخص تکلیف گردد، نه تسویه، مردم انتظار دارند از حق فدراسیون دفاع کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید