جنجال نیمه شب استقلال و سپاهان؛ چرا مقابل پرسپولیس در رختکن ماندید؟ ، شما چرا جم نرفتید؟

به گزارش مجله آزات وب، سخنگوی سپاهان و مدیر ورزشی استقلال در گفت و گوی تلفنی در برنامه فوتبال برتر به حواشی پیش آمده ملاقات دو تیم دامن زدند.

جنجال نیمه شب استقلال و سپاهان؛ چرا مقابل پرسپولیس در رختکن ماندید؟ ، شما چرا جم نرفتید؟

به گزارش خبرنگاران سعید رمضانی در خصوص اتفاقات ملاقات سپاهان و استقلال در گفت و گوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر گفت: تیم ما بعد از چند هفته هم قسم شد که تمام تمرکزش را روی بازی ها بگذارد، کلا تمام حواشی و اتفاقات را دور بیندازد و حرف هایش را در مستطیل سبز بزند. متاسفانه آنقدر دوستان حرف های ناروا می زنند که مجبور می شویم از خودمان دفاع کنیم.

وی در خصوص بیانیه باشگاه سپاهان مطرح نمود: با شناختی که از مجموعه و مدیران ارشد سپاهان داریم بعید می دانم این ادبیات مربوط به این دوستان باشد و متاسفانه عده ای در حال فرار روبه جلو هستند و شاید به خاطر این است که در بازی جام حذفی از این فضای رسانه ای علیه ما سوء استفاده نمایند.چطور می گردد یک تیم 10 نفره بازی را ببرد و این مسائل در خصوصش مطرح گردد؟

سرپرست تیم استقلال تاکید نمود: آقایان بحث هدیه را مطرح کردند اما باید بگویم استقلال هدیه اش را از شجاعت و غیرت گرفته و از کسی هدیه نمی گیرد. بچه های ما با چنگ و دندان از برد خود محافظت کردند. آقایان بحث تونل استادیوم را مطرح کردند اما از همان زمان که مشغول گرم کردن بودند 3 امتیاز شیرین به پرسپولیس هدیه کردند و همین نتیجه فرایند جدول را تغییر داد. بهتر است دوستان به مسائل فنی خودشان فکر نمایند و به برد ما کاری نداشته باشند.

وی در خصوص امید نورافکن گفت: همواره معتقدم باید احترام عظیم ترها حفظ گردد. من به سپاهان حق می دهم که در شرایط فعلی از بازیکنش دفاع کند، البته آنها مطمئنا به اشتباه خود پی بردند که در بین دو نیمه او را تعویض کردند اما حالا با بیانیه و اینگونه مسائل شاید می خواهند از او دلجویی نمایند که برای بازی آینده روحیه او را بالا ببرند.

رمضانی توضیح داد:بازی تمام شده و عظیم کردن صحنه پنالتی کار درستی نیست.شاید زیرکی بازیکن ما بود که این پنالتی را گرفت زیرا در صحنه اول هیچکس متوجه نشد چه اتفاقی رخ داد. طارمی در اروپا با زیرکی پنالتی می گیرد ولی اینکه فضا را مسموم کنیم که استقلال به خاطر پنالتی بازی را برد کار درستی نیست. استقلال یک نیمه 10 نفره بود و این دوستان نتوانستند تیم ما را شکست بدهند.

وی تاکید نمود: استقلال بازی را 10 نفره برده و حتما خدا خواسته و نیت ها پاک بوده چنین اتفاقی اتفاق افتاده است. پیشنهاد من این است که تمرکز سپاهان روی بازی باشد چون ما حرف هایمان را در زمین خواهیم زد. همانطور که در چند بازی گذشته دو تیم اشتباهات به ضرر استقلال بوده است.

سرپرست تیم استقلال که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد مطرح نمود:قطعا سپاهان در بازی جام حذفی مقابل ما قرار می گیرد و ما هم ترسی از هیچ تیمی نداریم. شما به 3 بازی گذشته 2 تیم نگاه کنید تا متوجه گرددی داوری ها به چه شکل بوده است.

وی در خصوص اینکه آیا شجاعیان می تواند به بازی با شهرخودرو برسد گفت: او نمی تواند در بازی 5 شنبه به میدان برود. در بازی با شهرخودرو اگر دشتی برسد مصدومی نداریم ولی تنها آرش رضاوند محروم است.

این در حالی است که پزشک سخنگوی باشگاه سپاهان هم در گفت وگوی تلفنی با فوتبال برتر واکنش تندی نسبت به صحبتهای رمضانی داشت و حرفهای خود را اینطور آغاز کرد: من باید عرض کنم که آقای رمضانی در جایگاهی نیست که در خصوص مسائل باشگاه سپاهان صحبت کند. ایشان می گوید ما جلوی پرسپولیس بازی نکردیم در صورتی که ما در استادیوم حضور داشتیم و 50 متری زمین بازی بودیم. شما بگویید چرا از کیلومترها دورتر تصمیم گرفتید تا برای بازی مقابل پارس جنوبی به جم نروید.

در همین ملاقات هم 8 کارشناس داوری اعلام کردند که پنالتی دیاباته اشتباه بوده. اشتباهی که فرایند بازی را تغییر داد. استقلال در نیمه اول و در شرایطی که بازیکنی از این تیم اخراج نشده بود حرفی برای گفتن نداشت و بازی کاملا در اختیار سپاهان بود.

من از همین جا اعلام میکنم برای بازی جام حذفی تمام تمرکزمان روی این بازی خواهد بود مطمئن باشید اگر اتفاقاتی مانند ملاقات لیگ نیفتد حتما حق مان را در ملاقات جام حذفی میگیریم.

با این شرایط و حواشی ادامه دار بازی استقلال و سپاهان باید دید سرنوشت ملاقات جام حذفی دو تیم به کجا خواهد انجامید. ملاقاتی که برای هر دوتیم از حساسیت بالای برخوردار است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1268

به "جنجال نیمه شب استقلال و سپاهان؛ چرا مقابل پرسپولیس در رختکن ماندید؟ ، شما چرا جم نرفتید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال نیمه شب استقلال و سپاهان؛ چرا مقابل پرسپولیس در رختکن ماندید؟ ، شما چرا جم نرفتید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید