حسینی: به بازیکنانم هشدار داده بودم، نه سرعت داشتیم نه شانس

به گزارش مجله آزات وب، سرمربی پیکان گفت: به بچه ها در جلسه آنالیز هشدار داده بودم که مقابل تیمی بازی داریم که پتانسیل و شکل خوبی دارد.

حسینی: به بازیکنانم هشدار داده بودم، نه سرعت داشتیم نه شانس

به گزارش خبرنگاران، مجتبی حسینی پس از شکست یک بر صفر خانگی پیکان مقابل فجر سپاسی شیراز گفت: بازی را خوب شروع کردیم و به بچه ها در جلسه آنالیز هشدار داده بودم که مقابل تیمی بازی داریم که پتانسیل و شکل خوبی دارد. مقابل این مدل تیم ها اگر گل بخورید کار سخت خواهد شد.

وی اضافه نمود: بعد از دریافت گل تمام راه ها را برای رسیدن به گل مساوی امتحان کردیم، اما نه سرعت بازی آنقدر خوب بود که دیوار دفاعی را بشکنیم و نه شانس با ما یار بود. چند موقعیت نصیب مان شد و اگر می توانستیم سرعت بیشتری به بازی بدهیم امکان بازگشت به بازی را داشتیم. روزی که برای ما باشد، نشد و این طبیعی است. یک روز در فوتبال اتفاقات به نفع شما رقم می خورد و یک روز هم نه.

حسینی گفت: به فجرسپاسی تبریک می گویم که مزد تلاش شان را گرفتند. این باخت از شایستگی بچه های ما کم نمی کند و هر آنچه دارند را در زمین می گذارند. باید یاد بگیرند که شرایطی که برای تیم درست کرده بودند به راحتی نباید از دست بدهند و علی رغم تلاش، تمرکز باید همیشه صددرصد باشد.

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که به نظر می رسید بازیکنان این تیم پس از برد مقابل ذوب آهن، فجرسپاسی را دست کم گرفته بودند، گفت: درون فکر بازیکنان نیستم، اما فکر نمی کنم اینگونه باشد. سرعت بازی ما پایین بود و در لحظاتی که باید سریع تر بازی می کردیم، نتوانستیم. به نظر من بچه ها اینگونه نیستند و هر آنچه داشتند را در زمین گذاشتند و باید یاد بگیرند با وجود ارائه فوتبال خوب نباید نتیجه را از دست بدهند. نمی خواهم نام سهل انگاری را بگذارم، اما هر گونه عدم تمرکز می تواند به ما لطمه بزند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2027

به "حسینی: به بازیکنانم هشدار داده بودم، نه سرعت داشتیم نه شانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: به بازیکنانم هشدار داده بودم، نه سرعت داشتیم نه شانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید