دانشجویانی که اینترنت رایگان نگرفته اند، بخوانند

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - سامانه ثبت اعتراض برای اینترنت رایگان دانشجویی راه اندازی شد و دانشجویان جدیدالورود نیز می توانند اعتراض خود را در این سامانه ثبت نمایند.

دانشجویانی که اینترنت رایگان نگرفته اند، بخوانند

شورای صنفی دانشجویان وزارت بهداشت خاطرنشان کرد؛ سامانه ثبت اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی به آدرس https://ictgifts.ir/UniversityStudents/Complain در دسترس است و دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پزشکی نیز می توانند اعتراض خود رادر این سامانه ثبت نمایند.

براین اساس، در صورتی که اطلاعات کد ملی دانشجویان در سامانه ثبت اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی ثبت نشده است، دانشجویان می توانند جهت پیگیری موضوع اطلاعات تکمیلی خود را در لینک این سامانه وارد نموده تا جهت آنالیز و اخذ تاییدیه، به نهاد متولی ارسال گردد.

نکته قابل توجه اینکه امکان ثبت اعتراض برای دانشجویان در سامانه اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی صرفا یک بار وجود دارد.

اگر کد ملی دانشجویان جدیدالورد دانشگاه ها در سامانه اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی ثبت نشده است و این دسته از دانشجویان امکان ثبت نام اینترنت را ندارند، می توانند درخواست اعتراض خود را در سامانه مذکور ثبت نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1976

به "دانشجویانی که اینترنت رایگان نگرفته اند، بخوانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویانی که اینترنت رایگان نگرفته اند، بخوانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید