در پوکت به کلاس آشپزی بروید!

به گزارش مجله آزات وب، یادگیری غذاهای تایلندی در کلاس های آشپزی پوکت

آیا شما هم طعم عجیب و غریب غذاهای تایلند را دوست دارید؟ دوست دارید تا رازهای آشپزی تایلندی را بدانید و بتوانید در خانه خودتان به راحتی آنها را بهره ببرید؟ پس چه جایی بهتر از پوکت. کلاس های آموزش آشپزی از یک معرفی ساده بر طعم و غذاهای تایلندی آغاز می شوند تا کلاس هایی که شما را تبدیل به یک استاد آشپزی در این زمینه می نماید. در این نوشتار، خبرنگاران میخواهد تا تعدادی از بهترین کلاس های آشپزی ای را که در سفر به پوکت می توانید تجربه کنید را به شما معرفی کند، با ما باشید:

در پوکت به کلاس آشپزی بروید!

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

دانستن و یادگیری علم آشپزی تایلندی سوغاتی ای است که بعد از برگشت به خانه تا ابد همراهتان می ماند و همواره خاطرات سفرتان را زنده نگه می دارد. در این کلاس ها، ماهرترین و خبره ترین سرآشپزان این کشور حضور دارند که می توانند به شما درباره مواد لازم، تکنیک ها و ادویه ها آموزش لازم را بدهند. این کلا سها در تمام مواقع سال دایر هستند:

1- کارگاه های آموزشی اشپزی در Mom Tris Boathouse

این کلاس هر شنبه و یکشنبه از ساعت 10 تا 2 ظهر برگزار می گردد که سرآشپز آن Tamanoon نام دارد و دستور تمام غذاهای آموزش داده شده در این کارگاه توسط خود این سرآشپز نوشته شده است. این کلاس ها 2 روز کامل طول می کشند که در روز شنبه، پیش غذاها و سالادها آموزش داده می گردد و در روز یکشنبه هم غذای اصلی و دسر. در هر 2 روز، ناهار را شرکت نمایندگان درست می نمایند تا دست پخت خودشان را بچشند و فارغ التحصیلان این ترم 2 روزه، مدرک معتبر آشپزی Boathouse را دریافت می نمایند.

2- کلاس آشپزی Dusit Laguna Phuket

کلاس آشپزی Dusit Laguna Phuket، هر سه شنبه، پنج شنبه و شنبه ها بعد از ظهرها و از ساعت 3 تا 5 برگزار می شوند. هنرجویان در این کلاس، هر روز غذاهای سلطنتی تایلندی متفاوتی از روز قبل را یاد می گیرند. علاوه بر این، هنرجویان بعد از انتها این 3 روز، یک پیشبند Dusit Laguna Phuket که مثل یک مدرک معتبر است را دریافت می نمایند.

کلاس آشپزی Dusit Laguna Phuket در پوکت

3- غذاهای ارگانیک تایلندی

4- شما می توانید در غذاهای ارگانیک تایلندی، یک روز شاد و سرگرم نماینده و البته مفید و پر از یادگیری را تجربه کنید و برخی از خوشمزه ترین بشقاب های غذایی تایلند را یاد بگیرید. خوبی این کلاس این است که فقط منتهی به یادگیری آشپزی نمی گردد. در این کلاس بصورت گروهی از یکی از فروشگاه های تایندی هم دیدن می کنید و در نتیجه می توانید با یکی از جذاب ترین بخش های فرهنگ تایلند هم آشنا شوید. آنها به شما تمام محصولات تازه و ادویه هایشان را نشان می دهند، شما را به اطراف باغشان می برند و در آنجاست که می بینید چطور با چند تکنیک ساده می توان در یک مزرعه کوچک، سبزیجات فراوانی را پرورش داد. البته این کلاس ها با حضور نهایتا 3 نفر است و در نتیجه بصورت خصوصی است و کیفیت بالایی دارد. کلاس های غذاهای ارگانیک تایلندی هر روز از ساعت 8:30 صبح تا 1 بعدازظهر برگزار می شوند.

منبع: phuket.com

منبع: الی گشت
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 423

به "در پوکت به کلاس آشپزی بروید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در پوکت به کلاس آشپزی بروید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید