رادولوویچ: داور یک پنالتی ما را ندید، قلعه نویی بازی را طور دیگری دیده

به گزارش مجله آزات وب، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید اگر داور بازی تیمش با سپاهان بهتر قضاوت می کرد، ممکن بود برنده شوند.

رادولوویچ: داور یک پنالتی ما را ندید، قلعه نویی بازی را طور دیگری دیده

به گزارش مجله آزات وب، میودراگ رادولوویچ، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: بازی خیلی سختی برای تیم من بود. ما یکشنبه بازی سختی با استقلال داشتیم و سپاهان بازی نداشت. زمان کافی برای ریکاوری نداشتیم. اگر کسی بازی را دیده باشد فکر می نماید که آن ها ریکاوری خوبی نداشتند و تیم من سرزنده تر بازی کرد. متاسفانه در دقایق ابتدایی گل خوردیم و بازی کمی برای ما سخت شد.

او ادامه داد: در نیمه دوم قضیه تغییر کرد و توپ را خوب تصاحب کردیم. سه شانس مسلم گلزنی داشتیم. یک پنالتی صد درصد هم که همه به جز داور آن را دیدند، برای ما گرفته نشد. بازی قبل هم در یک صحنه مشکوک به آفساید گل خوردیم. امروز هم پنالتی واضحی را برای ما نگرفتند و ما می توانستیم بازی را ببریم. مدیریت باشگاه باید صحبتی بکنند تا بفهمیم چرا داوری ها اینگونه است.

رادولوویچ اضافه نمود: به بازیکنانم تبریک می گویم که مثل شیر امروز جنگیدند و مستحق بهترین ها هستند. پنج بازی خیلی خوب کردیم و به همین فرایند ادامه می دهیم. با این سبک بازی امیدوارم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی ذوب آهن درباره سجاد آقایی هم گفت: او بازیکن مستعد و خوبی است ولی دیر به تیم ما اضافه شد. تمام بازیکنان در تیم من شانس بازی دارند و در تمرینات بررسی می شوند. او بازیکن با کیفیتی است ولی با 20 درصد از آمادگی بدنی در تیم ما حاضر شد. من هر روز با بازیکنان وقت می گذارم از 27 نفر 11 نفر را برای بازی انتخاب می کنم. آقایی باید من و کادر فنی را متقاعد کند که مستحق بازی کردن است. او باید در بازی های محبت آمیز خودش را اثبات کند.

رادولوویچ در پاسخ به این پرسش که آیا توانسته خودش را ثابت کند، اظهار کرد: از تیمم کاملا راضی هستم. شغل من داوری نیست ولی در چهار روز گذشته از داوری ضربه خوردیم.

او درباره اینکه قلعه نویی گفت ذوب آهن موقعیت زیادی در این بازی نداشت و نیازمند هم روی زمین نیفتاد هم گفت: قلعه نویی را از 10 سال پیش می شناسم. او مربی خوب و یک جنتلمن است ولی مثل اینکه من بازی را طور دیگری دیدم. ما سه شانس مسلم گلزنی داشتیم. پنالتی ما را همه دیدند. سوال من این است که سپاهان چه شانس هایی داشت؟ نمی خواهم درباره تیم حریف صحبت کنم و از تیمم راضی هستم. اگر داور پنالتی اول ما را گرفته بود ممکن بود برنده بازی شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 932

به "رادولوویچ: داور یک پنالتی ما را ندید، قلعه نویی بازی را طور دیگری دیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادولوویچ: داور یک پنالتی ما را ندید، قلعه نویی بازی را طور دیگری دیده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید