فیلمنامه ای مادرانه که آلمادووار در قرنطینه کرونا برای کروز نوشت

به گزارش مجله آزات وب، پدرو آلمادووار در دورانی که در قرنطینه خانگی با کرونا دست و پنجه نرم می کرد، از فرصت بیماری نهایت بهره را برد و یک فیلمنامه سینمایی برای پنه لوپه کروز در نقش اصلی نوشت.

فیلمنامه ای مادرانه که آلمادووار در قرنطینه کرونا برای کروز نوشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکرین، نامدارترین سینماگر اسپانیا به خبرگزاری رسمی افه گفت که فیلمنامه مادران دوقلو یا مادران همراه را نهایی کرده و قرار است پیش تولید در فصل پاییز آغاز شود و فیلمبرداری اوایل سال 2021 کلید بخورد. داستان در مادرید می گذرد و درباره دو زن است که در یک روز مادر می شوند. به این ترتیب، زندگی موازی آنها دستمایه خلق ماجراهایی است که فرایند کلی فیلم را شکل می دهد.

آلمادووار که به کرونا مبتلا شده بود، فیلمنامه را به زبان اسپانیایی نوشت و از همان ابتدا کروز را برای نقش اصلی در ذهن داشت. هر چند گفته می شود این بازیگر سرشناس فیلمنامه را خوانده و هنوز برای این پروژه قرارداد همکاری امضا نکرده است. از این رو، آلمادووار امیدوار است باز هم در یک فیلم تازه با بازیگر محبوب خود کار کند. این دو پیش تر در پروژه های همه چیز درباره مادرم، بازگشت و این اواخر درد و شکوه با هم کار کرده بودند.

  • خودم را کشتم تا نقشی تازه بازی کنم | روایت باندراس از درد و شکوه

فیلمساز برنده اسکار اسپانیا که تازگی ها روی موضوع مادر بودن تمرکز کرده، این بار سراغ مادرانی می رود که فرزندان خود را در سال های اول زندگی بزرگ می کنند. او قرار بود بر اساس داستان های کوتاه لوسیا برلین یک فیلم بسازد که به دلیل داشتن لوکیشن های زیاد از جمله در آمریکا آن را کنار گذاشت.

آلمادووار یکی دو هفته دیگر تولید یک فیلم کوتاه را بر اساس صدای مردم ژان کوکتو کلید می زند که تیلدا سوئینتن در آن ایفای نقش می کند. این اولین فیلم سینماگر اسپانیایی به زبان انگلیسی است که از بد حادثه در دوران شیوع کرونا تولید می شود و آلمادووار امیدوار است بدون مشکل به سرانجام برسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1217

به "فیلمنامه ای مادرانه که آلمادووار در قرنطینه کرونا برای کروز نوشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلمنامه ای مادرانه که آلمادووار در قرنطینه کرونا برای کروز نوشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید