ورود وزارت خارجه و سفارت ایتالیا به مشکل سرمربی استقلال

به گزارش خبرنگاران، ماجرای ممنوع الخروجی آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال از ایران از آن دست اتفاقات عجیب فوتبالی است. استراماچونی بعد از بازی استقلال و فولاد قصد داشت برای تعطیلات چند روزه راهی ایتالیا گردد اما در فرودگاه تهران به وی اعلام می گردد که مشکل ویزا دارد و نمی تواند ایران را ترک کند.

ورود وزارت خارجه و سفارت ایتالیا به مشکل سرمربی استقلال

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

بعد از انتشار خبر ممنوع الخروجی این مربی در رسانه های ایتالیایی و بازتاب گسترده آن، باشگاه استقلال در اقدامی عجیب خاطرنشان کرد که استراماچونی نه تنها به فرودگاه نرفته بلکه حتی درخواست مرخصی هم نداشته است! این موضع باشگاه استقلال حتی روز گذشته از زبان اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه تکرار شد و وی گفت که انتشار این خبر شیطنت رسانه ها بوده است!

با این حال استراماچونی روز گذشته در گفتگویی که خبرگزاری آنسا ایتالیا آنرا منتشر کرد، گفت که باشگاه استقلال در جریان درخواست مرخصی اش بوده و حتی ترتیب انتقال وی و دستیارش به فرودگاه را هم باشگاه داده است!

مدیران استقلال بعد از این شفاف سازی استراماچونی موضع دیگری نگرفته اند.

این در حالی است که سایت ایتالیا استار مگزین ضمن انعکاس مشکل استراماچونی در تهران و ممنوع الخروج بودن این مربی، خاطرنشان کرد وزارت امور خارجه ایتالیا و سفارت این کشور در تهران بعد از این اتفاق پیگیر حل مسئله هستند و به این موضوع ورود نموده اند تا این مربی بتواند در مواقع لزوم به ایتالیا بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 6 مهر 1398 شناسه مطلب: 376

به "ورود وزارت خارجه و سفارت ایتالیا به مشکل سرمربی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود وزارت خارجه و سفارت ایتالیا به مشکل سرمربی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید