کتابی دیگر از کاخ سفید و باز هم رسوایی ترامپ

به گزارش مجله آزات وب، در حالی که سخنگوی رسانه ای سابق کاخ سفید خواسته است کاملا به ترامپ وفادار باشد، در خلال خاطرات او می توان به رفتارهای غیراخلاقی رییس جمهور پی برد.

کتابی دیگر از کاخ سفید و باز هم رسوایی ترامپ

به گزارش خبرنگاران، مهر به نقل از گاردین نوشت: جدیدترین کتاب خاطراتی که قرار است توسط یکی از کارکنان سابق کاخ سفید دونالد ترامپ بیرون بیاید متعلق به سارا هاکابی سندرز سخنگوی رسانه ای اسبق کاخ سفید است.

این کتاب سخن گفتن از طرف خودم نام دارد و قرار است سه شنبه آینده منتشر شود.

گاردین در حالی که یک نسخه از این کتاب را دریافت کرده، درباره آن نوشته است:

کتاب های خاطرات قبلی منتشرشده از کاخ سفید تقریباً همگی علیه ترامپ بوده اند. اما این کتاب به جای اینکه کتاب فاش کننده ای از یکی از کارکنان سابق یا کتابی آشکارکننده از سابقه خانوادگی نوشته برادرزاده ترامپ باشد، در عمل تجلیلی است از رییس جمهور توسط یکی از حامیان وفادار او. زیرعنوان این کتاب هم باور، آزادی و نبرد زندگی مان داخل کاخ سفید ترامپ انتخاب شده است.

سندرز متعلق به یکی از شناخته شده ترین خانواده های جمهوری خواهان است. پدر او مایک هاکابی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری سال های 2008 و 2016 بود و گفته می شود خود سندرز هم قصد دارد در آرکانزاس وارد رقابت فرمانداری شود.

اما حتی در میان تحسین های سندرز، باز هم می توان به مثال هایی از رفتارهای زشت و زن ستیزانه رییس جمهور و دستیاران ارشد او اشاره کرد که ممکن است تا حدودی به کمپین ترامپ آسیب بزند؛ مخصوصاً با توجه به اینکه ترامپ در میان زنان از حمایت کمتری نسبت به جو بایدن برخوردار است.

به طور مثال، سندرز می نویسد وقتی آمریکا و کره شمالی در ژوئن 2018 در سنگاپور نشستی برگزار کردند، کیم جونگ اون به او (سندرز) چشمک زد و ترامپ از او خواست از این مسئله استفاده کند. ترامپ که خشنود شده بود گفت: کیم جونگ اون باهات لاس زد! واقعاً زد! لعنتی باهات لاس زد!

سندرز که یک مسیحی با ایمان است و در سراسر کتاب درباره اعتقادات خود صحبت می کند، نوشت که به ترامپ گفت حتماً منظور کیم جانگ اون چنین چیزی نبوده و به ترامپ گفت: قربان، بس کن.

اما ترامپ به شوخی ادامه داد خب سارا، نهایی شد. باعث شد بری کره شمالی و برای تیم فداکاری کنی! شوهر و فرزندانت دلشان برایت تنگ خواهد شد اما تو قهرمان کشورمان خواهی بود! و قهقهه زد.

سندرز می نویسد که در نشست سنگاپور، ترامپ به کیم جونگ اون یک خوش بوکننده تیک تاک تعارف کرد که کیم جونگ اون با بی میلی قبول کرد. ترامپ در ادامه آن را به صورت دراماتیکی به هوا پرت کرد تا به کیم اطمینان خاطر بدهد که فقط خوش بوکننده است و سم نیست.

ترامپ و کیم سه بار ملاقات کردند که هیچ نتیجه ای نداشت. در حقیقت، محققان می گویند پیونگ یانگ تعداد سلاح ها و موشک های خود را به شدت افزایش داده و منتقدان ترامپ می گویند رویکردهای عجیب او باعث آسیب خوردن روابط با همتایان کلیدی کشور از جمله کره جنوبی شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1318

به "کتابی دیگر از کاخ سفید و باز هم رسوایی ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابی دیگر از کاخ سفید و باز هم رسوایی ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید