آمریکا دوباره لبنان را به بحران اقتصادی تهدید کرد

به گزارش مجله آزات وب، به گزارش خبرنگاران، روزنامه الاخبار لبنان در مطلبی با عنوان آمریکا لبنان را تهدید کرد آورده است: بار دیگر ایالات متحده آمریکا به طور علنی در امور داخلی لبنان دخالت کرد.

آمریکا دوباره لبنان را به بحران اقتصادی تهدید کرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی آمریکا 2020 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

این رسانه می نویسد: مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مشابه قبل، لبنان را تهدید کرد و برای آن شرط و شروط گذاشت و لبنانی ها را میان تن دادن به خواسته های واشنگتن یا تحریم های گسترده مخیر کرد.

الاخبار نوشت: وزیر خارجه آمریکا، لبنان را به بحران مالی وحشتناک ظرف هفته ها تهدید کرد و شرط خود را برای یاری به بیروت، جبهه گیری لبنانی ها علیه حزب الله لبنان قرار داد.

این رسانه می نویسد: در مقابل سازمان ملل بر حمایت کامل از دولت لبنان برای تقویت حاکمیت و ثبات و استقلال سیاسی خود تاکید نمود. امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه هم خاطرنشان کرد که پاریس از هیچ یاریی برای خروج لبنان از بحران عمیقی که بدان گرفتار شده است، دریغ نخواهد کرد.

الاخبار آورده است: اتحادیه اروپا هم از اصلاحات اجتماعی و مالی در لبنان حمایت کرد.

این رسانه در ادامه گزارش داد: در بُعد داخلی هم خروج دود سفید از کاخ بعبدا و تشکیل کابینه به مفهوم خروج لبنان از بحران شدید آن نیست. واقعیت این است که اوضاع کنونی عصای جادویی می خواهد که دیاب و وزیرانش آنرا در اختیار ندارند. تغییرات در زیر ساخت مالی احتیاج به سیاست هایی دارد که زمانبر است. اما آنچه مسلم است کوشش دولت برای به دست آوردن اعتماد مردم است که طی سالیان گذشته رخت بربسته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 823

به "آمریکا دوباره لبنان را به بحران اقتصادی تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا دوباره لبنان را به بحران اقتصادی تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید