اخبار سیاسی

سخنگوی نجباء: اشغالگری آمریکا بافت اجتماعی عراق را تهدید می نماید

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء در پیامی خطاب به اشغالگران آمریکایی تأکید کرد: شناسایی و نحوه برخورد با خطرات، وظیفه مردم عراق است که در تظاهرات میلیونی خود، سرانجام اشغالگری جنایتکارانه و سرانجام دخالت مرکز جاسوسی شما را خواهان شده اند؛ همان جایی که...

17 اردیبهشت 1400

نگرانی های میزبانی ایران در انتخابی جام جهانی برطرف می گردد؟

نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا و کاهش شانس میزبانی ایران در انتخابی جام جهانی، موجب درخواست این فدراسیون از وزیر امور خارجه برای حل مسائل سد راه میزبانی ایران شده است.

15 اردیبهشت 1400

حضور نخبگان موجبات برگزاری انتخابات رقابتی سالم را فراهم می کند

خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: نتیجه ورود نخبگان و افراد مطلع، برگزاری انتخاباتی رقابتی و باشکوه است.

14 اردیبهشت 1400

هنوز تصمیم قطعی درباره برگزاری راهپیمایی روز قدس اتخاذ نشده است

تهران (پانا) - روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای، گفت تا به امروز تصمیم قطعی در ارتباط با برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس اتخاذ نشده و هماهنگی هایی در حال انجام است.

13 اردیبهشت 1400

ظریف: گفت وگوهای پرثمری با مقامات ازبکستان داشتم

تهران (پانا) - وزیر خارجه جمهوری اسلامی نوشت گفت وگوها با رئیس جمهور و وزیر خارجه ازبکستان پرثمر بود.

13 اردیبهشت 1400

پوتین سفیر روسیه در عراق را تغییر داد

رئیس جمهوری روسیه امروز (پنجشنبه) با صدور فرمانی سفیر روسیه در عراق تغییر داد.

9 اردیبهشت 1400

سفیر روسیه واشنگتن را ترک کرد خبرنگاران

منابع خبری گزارش دادند که درپی توهین رئیس جمهور آمریکا به همتای روس خود، سفیر روسیه در آمریکا به منظور رایزنی واشنگتن را به مقصد مسکو ترک کرد.

8 اردیبهشت 1400

خبر جدید درباره عرضه اولیه استقلال و پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، وزیر ورزش و جوانان امروز گفته که مراحل خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس طی شده و ادامه کار در اختیار سازمان خصوصی سازی است.

4 اردیبهشت 1400

خبرنگاران تحرکات ضد روسی آمریکا در گفت وگو با فرانسه و آلمان

نیویورک- خبرنگاران- وزیر خارجه آمریکا در گفت وگوی تلفنی با همتایان فرانسوی و آلمانی خود درباره اعزام نیروهای نظامی روسیه به مرز اوکراین گفتگو کرد.

27 فروردین 1400

تحمل مان زیاد است ، تست سرد راکتور اراک اوایل سال 1400 انجام می شود

سال 1399 در حالی پایان یافت که فعالیت های غنی سازی ایران و نسل های مختلف سانتریفیوژها برای اولین بار بعد از چهار سال سکوت خبری یک بار دیگر بر سر زبان ها افتاد.

19 فروردین 1400

مهلت ثبت آرزو در صفحه کمپین آرزوها به انتها رسید

کمپین آرزوهای شهر تهران حاصل کوشش کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر و تصویری همگرا از همکاری سازمان های شهرداری نظیر؛ سازمان فناوری، مرکز ارتباطات، مرکز مطالعات شهر تهران، شهرداری مناطق، سازمان زیباسازی، معاونت برنامه ریزی و معاونت فرهنگی اجتماعی...

18 فروردین 1400

سران روسیه، فرانسه و آلمان از تحقق کامل برجام حمایت کردند

روسای جمهوری روسیه و فرانسه و صدراعظم آلمان در جریان مذاکرات ویدئویی سه جانبه، خواهان حفظ توافق هسته ای با ایران و تحقق کامل برجام شده و توافق کردند که همچنان به هماهنگ کردن اقدامات در این جهت گیری ادامه دهند.

16 فروردین 1400

اعضای شورای شهر با مدیران ارشاد و هنرمندان تئاتر ملاقات می نمایند

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از تئاتر شهر از برگزاری یک جلسه مشترک میان اعضای شورای شهر با مدیران وزارت ارشاد و اهالی تئاتر درباره حل مسائل پیرامونی مجموعه تئاتر شهر اطلاع داد.

13 فروردین 1400

آمریکا: مذاکرات سختی با چین خواهیم داشت

یک مقام دولت آمریکا از مذاکرات سخت با طرف چینی در آلاسکا اطلاع داد.

13 فروردین 1400

بلینکن: سیاست فشار حداکثری بر ایران بی نتیجه بوده است

وزیر خارجه آمریکا ضمن اعتراف به شکست فشار حداکثری دولت ترامپ بر ایران گفت: ما طی سال های اخیر سیاست فشار حداکثری علیه ایران را اجرا کرده ایم، اما نه تنها بی نتیجه بود، بلکه بر مسائل افزوده است.

11 فروردین 1400

آلمان محدودیت های پیش روی رسانه های روسی را بردارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز از موضع بانک های آلمانی در مورد عدم مصاحبه با خبرگزاری های رسمی روسیه از جمله راشا تودی انتقاد کرد.

4 فروردین 1400

با قانون شکنان برخورد می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از اخبار العراق، مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق تاکید کرد: ما با متخلّفان و کسانی که خارج از حدود قانونی دست به اقداماتی می زنند مسامحه نمی کنیم.

2 فروردین 1400

وزیر کار در گلستان اطلاع داد: دستمزد کارگران در روزهای پایانی اسفند نهایی می گردد

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: در هفته های پایانی سال با دقیق تر شدن اعداد نرخ تورم در بهمن ماه و پیش بینی اسفندماه سال جاری، تصمیم مشترک و مناسبی با اکثریت آرای شورای عالی کار درباره میزان دستمزد کارگران اتخاذ گردد.

1 فروردین 1400

عراق، تعجب وزارت دفاع از ادعای آمریکا، واکنش حزب الله و سید الشهداء به بمباران منطقه ای در مرز سوریه

کتائب حزب الله عراق به حمله آمریکا به شرق سوریه واکنش نشان داد و آن را در ادامه جنایات آمریکا با پول سعودی و امارات دانست.

29 اسفند 1399

در توافقنامه دوحه با دولت افغانستان مشورت های لازم صورت نگرفت خبرنگاران

سخنگوی دفتر شورای امنیت ملی افغانستان در بیانیه ای خاطرنشان کرد که در توافقنامه دوحه با کابل مشورت های لازم صورت نگرفته و لذا نتوانسته است جنگ و خون ریزی را متوقف کند.

26 اسفند 1399
تعداد: (424)