اخبار سیاسی

نتایج رایزنی تیم مالی ایران با روس ها

وزیر امور مالی و دارایی در بازگشت از سفر به روسیه با بیان اینکه کمتر از 5 درصد از تجارت روسیه با ایران انجام می گردد، گفت: باید سهم شرکت های ایرانی از تجارت و اشتغال را در این زمینه افزایش دهیم.

24 اردیبهشت 1401

آموزش جملات پرکاربرد انگلیسی در سفر

جملات پرکاربرد انگلیسیانگلیسی زبان بین المللی است و امروزه به هرجای جهان که سفر کنید حتما به انگلیسی احتیاج خواهید داشت. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید و آن را روان و راحت صحبت می کنید که مطمئنا در سفر مسئله ای نخواهید داشت. اما اگر زبان انگلیسیتان خیلی...

22 اردیبهشت 1401

ایران هرگز قصد اتلاف وقت و یا منحرف کردن جریان مذاکرات را ندارد

به گزارش خبرنگاران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی جی تی اِن (CGTN) چین در سخنانی به تشریح آینده برنامه هسته ای ایران پرداخت.

22 اردیبهشت 1401

شروع عرضه برنج با قیمت 32 هزار تومان از امروز

خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از امروز عرضه دو قلم برنج شیرودی ممتاز با قیمت 42 هزار تومان و فجر با قیمت 32 هزار تومان در سامانه بازرگام شروع می گردد.

20 اردیبهشت 1401

تور اروپا ارزان: مقام ارشد اروپایی: مذاکرات وین به صورت منطقی پیش می رود

یک مقام ارشد اروپایی بیان کرد مذاکرات وین به نحوی منطقی پیش می رود و طرف های مذاکره کننده تعامل بر سر جزئیات بیشتر را شروع نموده اند.

13 اردیبهشت 1401

احیای دیوار دفاعی گرگان گردشگری ایران را تکان می دهد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، #گردشگری و صنایع دستی استان #گلستان گفت: احیای دیوار دفاعی گرگان نه تنها گردشگری استان که می تواند گردشگری ایران را تکان دهد.

11 اردیبهشت 1401

تور اروپا: دستبرد به بزرگ ترین گنجینه جواهرات در اروپا

دو دزد در اتفاقی حیرت آور پیروز به سرقت از موزه گرین والت در شهر درسدن آلمان شدند که گفته می گردد ارزش تقریبی جواهرات مسروقه بیش از یک میلیارد دلار باشد.

5 اردیبهشت 1401

تور روسیه: ملاقات سفیر ایران با رییس شورای مفتیات روسیه

سفیر کشورمان در فدراسیون روسیه و راویل عین الدین رییس شورای مفتیات روسیه، پیرامون توسعه همکاری های فرهنگی، مذهبی با یکدیگر ملاقات و گفت وگو کردند.

2 اردیبهشت 1401

خیز عجیب امارات برای جذب کارآفرینان ایرانی

دبیر شورای عالی منطقه ها آزاد گفت: امارات در شهرک صنعتی نو خود به سرمایه گذاران ایرانی زمین رایگان به همراه 90درصد هزینه ها، تسهیلات می دهد.

27 فروردین 1401

تور روسیه ارزان: قانون سفر بدون ویزای ایرانیان به روسیه تصویب شد

قانون نو روسیه برای سفر بدون ویزا به این کشورطبق قانون نوی که روسیه تصویب نموده و دیروز آن را منتشر نموده است، ایرانی ها و اتباع 17 کشور دیگر می توانند به مدت 8 روز سفر به روسیه بدون ویزا داشته باشند. تصویب شدن این قانون علاوه بر اینکه سفر را برای ایرانی...

23 فروردین 1401

مراسم روز ملی فردوسی با حضور معاون اول رییس جمهوری

مراسم گرامی داشت روز ملی فردوسی عصر شنبه با حضور معاون اول رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی در محل آرامگاه حکیم زبان و ادب پارسی در توس مشهد شروع شد.

27 اسفند 1400

از سفر غیرضروری به خراسان رضوی و مازندران پرهیز کنید!

معاون وزیر بهداشت درباره سفرهای غیرضروری در شرایط فعلی، علی الخصوص به استان های خراسان رضوی و مازندران هشدار داد.

26 اسفند 1400

دانشگاه های برتر نیوزلند، راهنمای تحصیل در جزیره شگفتی

نیوزیلند، مجمع الجزایر شگفتی های طبیعی، در تحصیل و آموزش هم حرف های زیادی برای گفتن دارد. وزارت علوم و بسیاری دیگر از رده بندی های معتبر دانشگاهی در دنیا نام هفت دانشگاه برتر نیوزلند را در رده بهترین مراکز آموزش عالی قرار داده اند. همراه با خبرنگاران...

19 اسفند 1400

تور ارمنستان ارزان: آمادگی ایران جهت سرمایه گذاری مشترک برای فراوری خودرو در ارمنستان

تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به ارمنستان و ملاقات با وزیر اقتصاد از آمادگی ایران برای سرمایه گذاری مشترک برای فراوری خودرو اطلاع داد.

16 اسفند 1400

همکاری های تهران ، مسکو در جهت پرشتاب قرار گرفت

خبرگزاری خبرنگاران-وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مناسبات تهران و مسکو در جهت نو، متنوع و پر شتاب قرار گرفته است.

11 اسفند 1400

آنالیز ایجاد موزه طب در خراسان رضوی

به منظور آنالیز ایجاد موزه طب در خراسان رضوی نشست مشترک با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و رئیس مرکز آموزشی و پژوهشی درمانی امام رضا (ع) برگزار گردید.

7 اسفند 1400

نقش داماد وزیر بهداشت در انتصابات وزارتخانه؟

یک عضو کمیسیون بهداشت مجلس، مطرح کرد: روز گذشته وزیر بهداشت در مجلس حضور پیدا کردند و حدود 9 نفر از نمایندگان در جلسه کمیسیون از ایشان سوالات مختلفی پرسیدند، ولی در این زمینه کسی پرسشی نکرد.

26 بهمن 1400

تور قطر ارزان: طولانی ترین پرواز دنیا با قطر ایرویز

شروع طولانی ترین پرواز دنیا با قطر ایرویزفکر می کنید طولانی ترین پرواز دنیا را کدام ایرلاین انجام می دهد؟ قطر ایرویز که یک شرکت هواپیمایی حامل پرچم قطر است در سال 1993 تاسیس و تبدیل به یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی دنیا شده است. این شرکت به 133 مقصد...

25 بهمن 1400

صنعاء خواهان صدور قطعنامه توقف جنگ یمن به وسیله شورای امنیت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، هشام شرف وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن نامه ای را در مورد تحولات این کشور برای رئیس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل متحد ارسال کرد.

21 بهمن 1400

نیازمند فراوری فکر در جذب سرمایه هستیم

خبرنگاران/فارس نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر استفاده از توان بخش خصوصی در انجام پروژه ها، گفت: نیازمند فراوری فکر در جذب سرمایه هستیم.

20 بهمن 1400
تعداد: (512)