اخبار سیاسی

امیرعبداللهیان: کاخ سفید معدن دروغ است، آمریکا حتی حاضر به لغو تحریم دارویی مردم ایران در بحران کرونا نشد

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: کاخ سفید معدن دروغ است. حتی حاضر به لغو تحریم دارویی مردم ایران در بحران کرونا نشدند.

14 تیر 1399

بخش خصوصی بازوی مجلس در تصویب و اصلاح قوانین اقتصادی است

منتخب مردم قزوین در مجلس یازدهم با حضور در اتاق قزوین با رئیس اتاق، اعضای هیئت رئیسه، هیئت نمایندگان و رؤسای تشکل های بخش خصوصی در خصوص راهکارهای رفع موانع تولید و حرکت در راستا جهش تولید گفت وگو کرد.

13 تیر 1399

فدراسیون یک ماه با من مذاکره کرد، تیم ملی به یک شرط صعود می کند

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی درباره اتفاقات رخ داده پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال و اینکه بعد از بازی با نام او و علی دایی در نهایت دراگان اسکوچیچ انتخاب شد، گفت: آقای دایی انسان و مربی بزرگی است. من درباره خودم صحبت می کنم. با اسم من بازی...

10 تیر 1399

جنگ قدرت های عظیم در میدان صلح

موضع شدید و متناقض امریکا و چین درباره سازمان بهداشت دنیای، پیش نویس قطعنامه آتش بس 90 روزه سازمان ملل در پی بحران کرونا را به حالت تعلیق درآورد. اکنون ساکنان مناطق آشوب زده دنیا باید درحالی که کرونا آنها را تهدید می نماید، منتظر تصمیم نهایی قدرت ها بمانند.

8 تیر 1399

سازوکار اعتراض مودیان به میزان مالیات معین شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز-چهارشنبه- موادی دیگر از لایحه مالیات بر ارزش افزوده را تصویب کردند. نخست ماده 58 این لایحه که دیروز برای تکمیل به کمسیون مالی ارجاع شده بود، آنالیز شد.

5 تیر 1399

توصیه سخنگوی وزارت خارجه به مقامات آمریکایی برای کتابخوانی

سخنگوی وزارت امور خارجه به مناسبت روز جهانی کتاب به مقامات آمریکایی توصیه کرد که کتاب بخوانند.

1 تیر 1399

مسکو: تردید نسبت به استانداردهای اتمی روسیه غیرقابل قبول است

معاون وزیر خارجه روسیه با تأکید بر این که مسکو راهبرد جدید انرژی آمریکا را به دقت آنالیز خواهد نمود، گفت، به هر حال کاملا واضح و آشکار است که واشنگتن در صدد احیای صنعت ملی اورانیوم خود است.

29 خرداد 1399

نظر مردم در مورد زمان خاتمه بحران کرونا

نظرسنجی های جدید ایسپا نشان می دهد بیش از نیمی از مردم امید زیادی دارند که بحران کرونا در یکی دو ماه آینده حل شود و زندگی به روال عادی برشود.

28 خرداد 1399

ظریف با بشار اسد ملاقات کرد

وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس جمهور سوریه ملاقات کرد.

27 خرداد 1399

خبرنگاران واعظی: یاری به توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری ادامه می یابد

تهران - خبرنگاران - رییس دفتر رییس جمهوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از ادامه فرایند یاری به توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری از سوی دولت اطلاع داد.

25 خرداد 1399

تعلل 3 ساله مجلس در آنالیز لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق

فرایند کند آنالیز این لایحه نشان می دهد که این قانون در اولویت های کمیسیون مالی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار ندارد و آن ها نسبت به این لایحه اهتمام لازم را ندارند.

22 خرداد 1399

دبیرکل ناتو: کاهش نیروها در افغانستان مبتنی بر شرایط خواهد بود

دبیرکل سازمان ناتو گفت که کاهش نیروهای خارجی مستقر در افغانستان مبتنی بر شرایط خواهد بود و تاکید نمود که طالبان در میدان جنگ پیروز نخواهند شد و باید با طرف های افغان بر سر میز مذاکره بنشینند.

21 خرداد 1399

اسپر: سئول باید هزینه بیشتری جهت استقرار قوای ما پرداخت کند

وزیر دفاع آمریکا با ذکر ثروتمند بودن کره جنوبی گفت که این کشور باید هزینه بیشتری جهت استقرار قوای آمریکا درکره جنوبی پرداخت کند.

19 خرداد 1399

با شیوع کرونا انتخاب رهبر حزب مرکل به تعویق می افتد

رهبر حزب دموکرات مسیحی آلمان امروز سه شنبه اظهار کرد، این حزب احتمالا انتخابات برای معین رهبر تازه خود را به دلیل شیوع کرونا تا دسامبر به تاخیر می اندازد.

18 خرداد 1399

کاهش آمار فوتی های مراکز نگهداری سالمندان و معلولان

وزیر کار از کاهش آمار فوتی های مراکز نگهداری سالمندان و معلولان در فروردین ماه سال جاری در مقایسه با سال های گذشته اطلاع داد.

13 خرداد 1399

وزیر خارجه یونان: اقتصاد ایران و یونان مکمل یکدیگرند

وزیر خارجه یونان در سخنانی بر گسترش و توسعه روابط با ایران خاصه در حوزه های فرهنگ، آموزش و اقتصاد تأکید کرد.

11 خرداد 1399

مسکن ملی فرهنگیان فردا کلنگ می خورد

محمود محمودزاده گفت: در راستای طرح اقدام ملی مسکن تفاهنامه ای با دستگاه های مختلف از جمله وزارت آموزش و پرورش منعقد شد که با تجمیع امکانات دو وزارتخانه، افراد واجد شرایط راحت تر صاحب مسکن شوند.

7 خرداد 1399

بسته شدن احتمالی مساجد مصر در ماه مبارک رمضان

وزارت اوقاف مصر از تعطیلی مساجد و برگزاری مراسم افطاری و دعا در صورتی که شیوع ویروس کرونا ادامه داشته باشد، خبر داد.

5 خرداد 1399

علی لاریجانی، رئیس جمهوری بعدی؟

تحلیگر اصولگرا کناره گیری علی لاریجانی از حضور در مجلس را یک تصمیم درست و هوشمندانه می داند و معتقد است که می تواند مقدمه حضور او در صندلی ریاست جمهوری باشد.

3 خرداد 1399

فناوری بلاک چین آینده را دستخوش چه تغییراتی خواهد نمود؟

فناوری بلاک چین(Blockchain) برخلاف آن چیزی که اغلب تصور می گردد، فقط برای بانکداری نیست، بلکه کل دنیای فناوری و به خصوص بخش فراوری هوشمند را نیز دستخوش تغییر اساسی خواهد نمود.

1 خرداد 1399
تعداد: (282)