اخبار مجلس

بخشنامه های خلق الساعه، مانع ورود سرمایه جدید به صنعت و تولید

چهل و ششمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان آذربایجان غربی با حضور مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و حسن انتظار، رئیس اتاق ارومیه با دستور کار بررسی مشکل تأمین مواد اولیه...

23 اسفند 1399

تاکید قالیباف بر ادامه حمایت ایران از عراق برای مبارزه با تروریسم

محمدباقر قالیباف در نامه ای به رئیس مجلس نمایندگان جمهوری عراق، ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی امروز بغداد تاکید نمود: جمهوری اسلامی ایران به همکاری و حمایت قاطع خود از عراق در مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد.

6 اسفند 1399

خبرنگاران جلسه غیرعلنی مجلس به ریاست قالیباف شروع شد

تهران- خبرنگاران- جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست قالیباف برای آنالیز لایحه بودجه سال 1400 کل کشور شروع شد.

30 بهمن 1399

زارع: کلیات بودجه 1400 روز سه شنبه در کمیسیون تلفیق به رای گذاشته می گردد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 گفت که کلیات این لایحه روز سه شنبه در این کمیسیون به رای گذاشته خواهد شد.

11 بهمن 1399

اتفاقات جدید در پرونده محرومیت آلکثیر

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت این باشگاه در پرونده محرومیت عیسی آل کثیر درخواست برطرف محرومیت را در دادگاه عالی ورزش به ثبت رسانده است.

29 دی 1399

توقف شناور لوله&zwnjگذاری روسیه در نزدیکی پروژه نورد استریم 2

کشتی لوله گذار روسیه در نزدیکی سایت اجرای پروژه ساخت خط لوله گازی نورد استریم 2 در دریای سیاه توقف کرد.

18 دی 1399

کلاس های آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه به صورت غیرحضوری برگزار می شود

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه بیان نمود: تمامی دروس نظری و همچنین دروس عملی با قابلیت ارائه به صورت الکترونیکی در تمامی مقاطع تحصیلی این دانشگاه به صورت غیرحضوری و آنلاین ارائه می شود.

25 آذر 1399

آمار بالای تلفات ناشی از کرونا پس از 8 ماه تجربه مبارزه پذیرفتنی نیست

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع کرونا اولویت امروز کشور است، گفت: آمار بالای تلفات ناشی از کرونا پس از 8 ماه تجربه مبارزه پذیرفتنی نبوده و باید با همکاری یکدیگر برای کنترل این بیماری تلاش کنیم.

19 آبان 1399

کاهش واردات نفت سومین خریدار سابق نفت ایران

اقتصاد نیوز : هند به دلیل پایین آمدن قابل توجه قیمت های نفت و کاهش حجم واردات در میان کاهش تقاضای سوخت، هزینه کمتری برای واردات نفت خام بین آوریل و ژوئیه سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته پرداخت کرده است.

6 آبان 1399

صنایع آسیب دیده از کرونا نیازمند حمایت تسهیلاتی هستند

بیست و دومین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان جنوبی با دستور جلسه بررسی راهکارهای حمایت از صنایع آسیب دیده از کرونا (در حوزه بانکی) برگزار گشت.

5 شهریور 1399

سردار اشتری: بخشی از آتش سوزی ها عمدی بود، نفراتی بازداشت شدند

رئیس پلیس کشور گفت: اقدامات خوبی در آتش سوزی ها صورت گرفت. بخشی از آنها غیرعمدی و تعدادی عمدی بود که در این رابطه نفراتی شناسایی و بازداشت شدند.

25 مرداد 1399

امیرعبداللهیان: کاخ سفید معدن دروغ است، آمریکا حتی حاضر به لغو تحریم دارویی مردم ایران در بحران کرونا نشد

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: کاخ سفید معدن دروغ است. حتی حاضر به لغو تحریم دارویی مردم ایران در بحران کرونا نشدند.

14 تیر 1399

سازوکار اعتراض مودیان به میزان مالیات معین شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز-چهارشنبه- موادی دیگر از لایحه مالیات بر ارزش افزوده را تصویب کردند. نخست ماده 58 این لایحه که دیروز برای تکمیل به کمسیون مالی ارجاع شده بود، آنالیز شد.

5 تیر 1399

تعلل 3 ساله مجلس در آنالیز لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق

فرایند کند آنالیز این لایحه نشان می دهد که این قانون در اولویت های کمیسیون مالی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار ندارد و آن ها نسبت به این لایحه اهتمام لازم را ندارند.

22 خرداد 1399

برای مقابله با کرونا کمترین کوتاهی را نخواهم پذیرفت

خبرنگاران/مازندران استاندار مازندران ظهر امروز با تشکیل ستاد مبارزه با کرونا به ارزیابی شرایط موجود استان پرداخت و تاکید نمود: برای مقابله با کرونا کمترین کوتاهی را نخواهم پذیرفت.

12 اردیبهشت 1399

توسعه 50 هکتاری گلخانه های قزوین

گلخانه های استان قزوین در سال 99 با ایجاد زیرساخت در اراضی با اعتبارات دولتی و همچنین سرمایه گذاری بخش خصوصی 50 هکتار توسعه پیدا می نماید.

24 فروردین 1399

شیوع کروناویروس در فرانسه؛ یک نماینده مجلس بستری شد

ریشار فران، رئیس مجلس ملی فرانسه پنجشنبه شب خاطرنشان کرد که یکی از نمایندگان این مجلس به دلیل ابتلا به کروناویروس جدید در بیمارستان بستری شده است.

22 فروردین 1399

خبرنگاران مدارس اصفهان نیمه تعطیل است

اصفهان-خبرنگاران- بسیاری از خانواده های اصفهانی به دلیل نگرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا برای دومین روز پی در پی از حضور فرزندانشان در مدارس و مراکز آموزشی جلوگیری کردند.

22 فروردین 1399

ابلاغ بخشنامه وزارت علوم با هدف آگاه سازی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

وزیر علوم با هدف آگاهی سازی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مراکز دانشگاهی مصوباتی را در قالب بخشنامه به روسای دانشگاه ها ابلاغ کرد.

19 فروردین 1399

از ضرورت بهره گیری از فعالان زیست محیطی تا کوشش برای مدیریت جمع آوری پسماند

خبرنگاران/خراسان جنوبی در نشست پایانی سال سمن های محیط زیستی استان بر بهره گیری از فارغ التحصیلان این رشته برای انجام پروژه ها و تدریس دروس مربوطه تاکید شد.

15 فروردین 1399
تعداد: (37)