گروگانگیری فقط برای 2 میلیون تومان!

به گزارش مجله آزات وب، سه آدم ربا که در ازای مبلغ 2 میلیون تومان، جوان 21 ساله ای را ربوده بودند با تلاش کارآگاهان پلیس دامغان دستگیر شدند.

گروگانگیری فقط برای 2 میلیون تومان!

به گزارش گروه اجتماعی مجله آزات وب، سردار عبداله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان در تشریح این مطلب به پایگاه خبری پلیس گفت: ساعت 04:48 دوشنبه گذشته گزارش ربایش پسری 21 ساله دردامغان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، دستورات لازم به فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان صادر و بی درنگ تحقیقات کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی در این خصوص شروع شد.

این مقام ارشد انتظامی شرح داد: در ادامه بررسی های مشخص شد جوان ربوده شده در تماسی از مادرش درخواست واریز 2 میلیون تومان وجه نقد را برای گروگانگیران در قبال آزادی اش داشته است.

به گفته سردار حسنی، تحقیقات فنی و اطلاعاتی پلیس ادامه یافت تا این که در کمترین زمان ممکن، یکی از دوستان گروگان که همان روز با وی مشاهده شده بود شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر و برای پاره ای شرحات به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی افزود: متهم که از سرعت عمل پلیس بهت زده شده بود در بازپرسی ها از انجام گروگانگیری و انتقال گروگان به یکی از روستا های اطراف شهرستان دامغان با همدستی 2 نفر دیگر خبر داد.

سردار حسنی با اعلام اجرای عملیات منسجم و مقتدرانه پلیس برای نجات گروگان توسط ماموران انتظامی شهرستان دامغان خاطرنشان کرد: در این اقدام هماهنگ، تمام جوانب برای سلامت گروگان مد نظر قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی از رهایی گروگان از چنگال آدم ربایان و بازگشت وی به آغوش گرم خانواده خبرداد و گفت: این عملیات از زمان شروع یعنی به محض دریافت خبر گروگانگیری تا لحظه نجات گروگان کمتر از 5 ساعت به طول انجامید.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اعتراف صریح متهمان به جرم خود مبنی بر آدم ربایی گفت: هر 3 نفر پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1139

به "گروگانگیری فقط برای 2 میلیون تومان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروگانگیری فقط برای 2 میلیون تومان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید