تمرین تام کروز برای ایفای نقش در یک فیلم فضایی

به گزارش مجله آزات وب، گزارش ها حاکی از آن است که تام کروز ستاره هالیوود در حال آماده شدن برای ایفای نقش در یک فیلم فضایی و سفر به ایستگاه فضایی است.

تمرین تام کروز برای ایفای نقش در یک فیلم فضایی

تام کروز در حال آماده شدن برای یک شیرین کاری نهایی و گرانش است که در آن از ایستگاه فضایی آویزان می گردد و در ارتفاع 254 مایلی (408 کیلومتری) به دور زمین می چرخد.

در واقع، ستاره هالیوود نه تنها برای مکان فیلم بعدی خود به فضا می رود، بلکه ممکن است اولین غیرنظامی باشد که در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) پیاده روی فضایی انجام می دهد. کروز به انجام بدلکاری های خودش معروف است و این قطعا معروفیت این بازیگر را به اوج جدیدی می رساند.

کروز مشغول فعالیت های خارج از وسایل نقلیه در خارج از ایستگاه فضایی به عنوان بخشی از فیلمبرداری فیلم آینده خود است که قرار است در ISS انجام گردد.

طبق گزارش ها، یونیورسال با این پروژه موافقت کرد، اگرچه فیلم هنوز در مراحل توسعه است. فیلم روی ایستگاه فضایی بین المللی فیلمبرداری می گردد و کروز قرار است برای ایفای نقش مردی که وظیفه نجات زمین را دارد، سوار موشکی گردد و به سمت مدار پایین زمین حرکت کند. اگرچه داستان ممکن است نسبتا غیراصیل باشد، اما فیلم می تواند در طول فیلمبرداری خود چند رکورد را بشکند.

هنوز معین نیست که فیلم امروز از نظر جدول زمانی در کجا قرار گرفته است، اما کارگردان آن در مصاحبه ای گفت کروز نخستین غیرنظامی خواهد بود که یک پیاده روی فضایی در خارج از ایستگاه فضایی انجام می دهد.

ایستگاه فضایی بین المللی در اوایل امسال از اولین خدمه فضانورد خصوصی خود استقبال کرد، جایی که چهار خدمه به عنوان بخشی از ماموریت Ax-1 Axiom Space 15 روز را در محیط ریزگرانشی زندگی و کار کردند. ناسا در حال برنامه ریزی برای دومین خدمه خصوصی برای سوار شدن به ایستگاه فضایی در سه ماهه دوم سال 2023 است و آژانس فضایی فراخوانی برای دو ماموریت فضانورد خصوصی دیگر به ایستگاه فضایی بین المللی ارسال کرد که می توانند به مدار پایین زمین پرواز نمایند، با این حال، ناسا توضیح داد هرگونه مفهوم ماموریتی که شامل پیاده روی فضایی به وسیله مأموریت فضانورد خصوصی باشد، پذیرفته نخواهد شد.

از سوی دیگر، خدمه کاملا خصوصی Polaris Dawn که قرار است در ماه دسامبر به فضا پرتاب شوند، شامل یک پیاده روی فضایی به عنوان بخشی از برنامه سفر هستند. معین نیست که آیا کروز زمان کافی برای شکست دادن خدمه پولاریس برای کسب عنوان اولین راهپیمایی فضایی غیرنظامی خواهد داشت یا خیر، زیرا خدمه قبلا برای سفر خود به فضا از ماه می تمرین نموده بودند.

این بازیگر 60 ساله همچنان باید کار کند تا بتواند به فضا برود و فقط به فیلم های اکشن، پرمعنا و خودپسند تکیه نکند، اما به طور جدی، پیاده روی فضایی شوخی نیست، و کروز بهتر است برای محیط ریزگرانش آماده باشد.

بیشتر بخوانید

منبع: Gizmodo

خبرنگاران فضای مجازی دریچه فناوری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مهر 1401 بروزرسانی: 23 مهر 1401 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2272

به "تمرین تام کروز برای ایفای نقش در یک فیلم فضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین تام کروز برای ایفای نقش در یک فیلم فضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید