خاتمه مهرماه آخرین فرصت بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیاتی

معاون سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه بخشودگی جرائم مالیاتی، گفت: مودیان مالیاتی با پرداخت اصل بدهی خود تا خاتمه مهرماه، فرصت استفاده از بخشودگی 100 درصدی جرائم مالیاتی قابل بخشش را از دست ندهند.

خاتمه مهرماه آخرین فرصت بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیاتی

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، به نقل از رسانه مالیاتی ایران، نادر جنتی در راستای حمایت از فراوری و مزین شدن سال جاری به نام سال رونق فراوری از اقدامات سازمان امور مالیاتی کشور در این خصوص خبرداد و گفت: یکی از مهم ترین اقداماتی که اجرا شده است، بخگرددگی جرائم مالیاتی قابل بخشش است.

وی اضافه کرد: این سازمان در راستای حمایت از فراوری و کالای ایرانی و به منظور حمایت از فعالان مالی، رعایت اصل تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایت مندی مودیان محترم مالیاتی، تصمیماتی اتخاذ کرد که در راستای آن مودیان اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی غیردولتی، در صورت پرداخت مانده بدهی قطعی شده خود، در اجرای مقررات ماده 191 قانون مالیات های مستقیم به عنوان مودی خوش حساب از این حیث و در این مرحله تلقی و مورد بخگرددگی قرار می گیرند.

معاون سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه 100 درصد جرائم قابل بخشش مودیانی که تا خاتمه مهرماه 1398 مانده بدهی قطعی شده خود را پرداخت نمایند بخشیده می گردد، اظهارداشت: در صورت عدم پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده و برخورداری از تسهیلات یاد شده، این امکان در سال آینده فراهم نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: بروزرسانی: 15 آبان 1398 شناسه مطلب: 508

به "خاتمه مهرماه آخرین فرصت بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه مهرماه آخرین فرصت بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید