فردا؛ آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز 40 میلیونی ، حذف متقاضیان بدحساب

به گزارش مجله آزات وب، فردا 30 آذرماه 99 آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه حدود 40 میلیون تومانی است.

فردا؛ آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز 40 میلیونی ، حذف متقاضیان بدحساب

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، یکشنبه 30 آذرماه 99 آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه حدود 40 میلیون تومانی است. در صورتیکه متقاضیان مذکور وجه اولیه را واریز ننمایند از سامانه طرح ملی مسکن حذف شده و متقاضیان واجد شرایط رزرو جایگزین آن ها خواهند شد.

چهارشنبه گذشته معاون وزیر راه با اشاره به فرصت 5 روزه متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه گفته بود: متقاضیان انصرافی برای برداشت مبالغ واریزی به بانک مراجعه نمایند.

محمود محمودزاده اضافه کرد: وزارت راه و شهرسازی تمرکز ویژه ای روی مشخص تکلیف متقاضیان طرح ملی مسکن دارد؛ در این راستا آن دسته از متقاضیان که به هر دلیلی نتوانسته اند آورده اولیه خود را واریز نمایند تا خاتمه ماه جاری فرصت دارند نسبت به واریز مبلغ مذکور اقدام نمایند.

وی ادامه داد: در غیر اینصورت این متقاضیان از پروژه های طرح ملی مسکن حذف و متقاضیان جدید جایگزین آن ها می شوند. متقاضیانی که به هر دلیل پیامک واریز وجه را دریافت ننموده اند تا یکشنبه آینده برای این کار مهلت دارند.

معاون وزیر مسکن و ساختمان با یادآوری این که مبلغ واریز اولیه حدود 40 میلیون تومان است، گفت: متقاضیان طرح ملی مسکن انصرافی هم پس از فرصت 5 روزه می توانند به بانک مراجعه نموده و مبالغ واریزی خود را -کمتر از 40 میلیون تومان- برداشت نمایند.

محمودزاده با تاکید بر این که طرح ملی مسکن برای متقاضیان موثر ساخته می گردد، اظهار کرد: پروژه های این طرح بر اساس زمانبندی در حال ساخت است و با وجود محدودیت های ناشی از فصل سرد و شیوع ویروس کرونا، حداکثر توان برای ساخت و تکمیل این واحد ها به کار گرفته شده است.

به نقل از تسنیم، اخیرا مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از عدم واریز آورده اولیه طرح لی مسکن توسط 58 درصد تهرانی ها خبر داده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1506

به "فردا؛ آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز 40 میلیونی ، حذف متقاضیان بدحساب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز 40 میلیونی ، حذف متقاضیان بدحساب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید