مسعود فیاضی: به خاطر داماد زاکانی بودن انتخاب نشده ام

به گزارش مجله آزات وب، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در واکنش به نسبت فامیلی خود با شهردار تهران گفت: تعدد گزینه ها و صرف وقت طولانی برای آنالیز شرایط هر یک از آن ها از سوی رئیس جمهور محترم، نشان از آن دارد که ملاک و سنجه هایی غیر از روابط خویشاوندی در معرفی بنده به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش مدنظر بوده است.

مسعود فیاضی: به خاطر داماد زاکانی بودن انتخاب نشده ام

به گزارش ایلنا، مسعود فیاضی گزینه پیشنهادی برای کرسی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که ورود و معرفی شما با حواشی مطرح بود که دقیقا همین حواشی برای آقای باغگلی وزیر پیشنهادی قبلی نیز مطرح شد. با توجه به انتقاد و گلایه هایی که جامعه از انتصابات فامیلی دارد. نگاه شما نسبت به این مساله چیست؟ گفت: اگر مبنای انتخاب، قرابت و نسبت فامیلی بود، گفته شما موضوعیت داشت. اما تعدد گزینه ها و صرف وقت طولانی برای آنالیز شرایط هر یک از آن ها از سوی رئیس جمهور محترم، نشان از آن دارد که ملاک و سنجه هایی غیر از روابط خویشاوندی مدنظر بوده است.

وی در واکنش به اینکه جامعه از انتصابات فامیلی به ستوه آمده است، اخیرا یک جامعه شناس عنوان نموده این شرایط موجب حس تحقیر در جوانان شده و جامعه را به نا امیدی کشانده است. واکنش شما به این مسئله چیست؟ گفت: جوانان برومند این کشور همیشه سربلند بوده و خواهند بود. آن ها سوابق را می بینند، تحلیل می نمایند و بدون تاثیرپذیری از القائات مغرضانه نتیجه گیری می نمایند و ان شاالله در آینده همانند منتقدانی دلسوز ناظر بر عملکرد ها خواهند بود.

گزینه پیشنهادی برای کرسی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که رییس جمهور موضوع شایسته سالاری را مدنظر داشته اند، شما برای ورود به وزارت آموزش و پرورش چقدر خود را شایسته می دانید؟ گفت: اینکه بنده خودم را شایسته ورود به آموزش و پرورش می دانم یا نه باید عرض کنم که هیچگاه خود را از آموزش و پرورش جدا ندانسته ام، ولی شایستگی به عنوان وزیر آموزش و پرورش را به انتخاب ریاست محترم جمهوری و تایید نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی واگذار می کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2011

به "مسعود فیاضی: به خاطر داماد زاکانی بودن انتخاب نشده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود فیاضی: به خاطر داماد زاکانی بودن انتخاب نشده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید